Arkadaşlar ben bugün 884 Mb lık clienti indirdim dosyayı rardan çıkardım girmek istiyorum ama the server is offline diyor fakat oyunda olan insanlar var neden böle :(

Oyuna giriş yapamıyorum.Id ve pw yazıyorum connect dediğimde hiç bi şey yapmıyo siteye giriş yapabiliyorum oyuna yapamıyorum EliteSro_1 tek sorun bende mi yoksa herkeste mi böyle merak ediyorum.

3LackOps demiş ki:
Oyuna giriş yapamıyorum.Id ve pw yazıyorum connect dediğimde hiç bi şey yapmıyo siteye giriş yapabiliyorum oyuna yapamıyorum EliteSro_1 tek sorun bende mi yoksa herkeste mi böyle merak ediyorum.
aynı sorun bende var umarım yarın düzelir şimdi yatıyorum inşallah yarın girebilirim chara okadar dress-pet aldık

Oyunu açtığım zman monitör gidiyor ve bilgisayara res atmak zorunda kalıyorum bu sorun sadece esro actıgımda var yardımcı olur musunuz?

XacapzteR demiş ki:
Arkadaşlar ben bugün 884 Mb lık clienti indirdim dosyayı rardan çıkardım girmek istiyorum ama the server is offline diyor fakat oyunda olan insanlar var neden böle :(
,

1.307 yani yeni clienti mi indirdin, eğer oysa indirdiğin linki paylaşsana biz de indirelim..

beyler bende şöyle bir hata var :''sorry.failed to exe cute silkroad (error code(2) )böyle bir hata veriyo nasıl çözebilirim?

bendeki sorun start game diyom yukar dowloading yaısı çıkıyo ondan sonra rety çıkı girmiyo oyuna rety tıklıoym gene olmuyo

yaw elitesro4de id yazıom şifre yzıom ne hata verıo nede bişi yazıo oyunada gırmıoyo nıe bole :S

Elite sro 10D powder war mı ? bazı arkadaşlarımızın silk alan charlada powderen göründügünü fakat satın alınmadıgını söylüyolar bilgisi olan var mı ?

Arkadaslar ben yeni başlıcamda oyunu yükledim Game or Gameguard has been altered yazıyo napıcam ya hiç bi yerde yazmıyo

beyler ben holybottan girdim oyuna bi anda dc verdi oyun sonra oyuna girdim tekrar 2-3 dk geçiyo dc veriyo sürekli böyle oluyo nası çözülebilir botu sildim aynıı hata devam ediyo

Yukarı Alt