Mojito

Bilmem bende öyle diyordum ama düştüğünde ne dediğimi anlarsın.... ^^ 1. sınıf çok güzeldir ama 2. sınıfda nereye geldiğini anlıyorsun

Mojito demiş ki:
Bilmem bende öyle diyordum ama düştüğünde ne dediğimi anlarsın.... ^^ 1. sınıf çok güzeldir ama 2. sınıfda nereye geldiğini anlıyorsun
Annem makine mühendisi, o yuzden gecen genlerden midir nedir epey istegim var. nese:

Mojito

yani bence sen kendine sormalısın benden makine mühendisi olur mu diye.... herşeyden önemlisi o. iş bulursun bak kesin . ama nasıl bir iş . sevecekmisin.

Mojito demiş ki:
yani bence sen kendine sormalısın benden makine mühendisi olur mu diye.... herşeyden önemlisi o. iş bulursun bak kesin . ama nasıl bir iş . sevecekmisin.
Sormaz olur muyum tabi ki, annem saolsun calisma alanlarini gorebildim. Kesin kararliyim

bu sene baraju geçemeyen çok kişi oldugu için istedigin yere gitme şansın yüksek bende tercih yaptım bakalım hayırlısı

EmmaW

umarım istediğin yere girersin, metalurji ve malzeme müh. tam olarak napıyor bilginiz varmı geleceğin mesleklerinden birisi olarak gösteriliyorda

Mojito

ikiside isminde de anlaşabileceği gibi malzeme bilgisi üzerine. bu bölümler makine mühendisliğinden ayrılma bölümler.Döküm şirketlerinde çalışma yerlerin var diye biliyorm

S4YKLO demiş ki:
bu sene baraju geçemeyen çok kişi oldugu için istedigin yere gitme şansın yüksek bende tercih yaptım bakalım hayırlısı
Sıralamada önümde olanlarin ne yapacagi önemli çok.

Hayirli olsun bakalim, umarim sizde istediginiz yere yerlesirsiniz.

Mojito demiş ki:
ikiside isminde de anlaşabileceği gibi malzeme bilgisi üzerine. bu bölümler makine mühendisliğinden ayrılma bölümler.Döküm şirketlerinde çalışma yerlerin var diye biliyorm
:thumbsup:

Yukarı Alt