S.a arkadaşlar ben e-mail verificationlu char alıcam fakat aklıma birşey takıldı onu sormak istedim email verification olunc char şifremi unuttum özelliginden rahatca alınabilirmi şifremi unuttum özelliginde char id gizli soru ve msnyi soruyor bu şekilde char şifresi geri alınabilirmi onu sormak istedim.

Cevapları bekliyorum :roll: :popcorn:

Şifreni unutunca mail sende ise rahatca şifreni değiştirebilirsin. Char'ı alabilirsin fakat charın e-mail'inide almalısın.

SoNDaN demiş ki:
arkadaşlar cevapları bekliyorum acil :S
E-mail Verification olarak kayıtlı e-mail ve şifresi senin elindeyse değiştirebilirsin. Şifre değişimi mail adresine gelen mailler ile gerçekleşmektedir. aksi halde şifreni değiştiremezsin..

MaRJiNaL demiş ki:
SoNDaN demiş ki:
arkadaşlar cevapları bekliyorum acil :S
E-mail Verification olarak kayıtlı e-mail ve şifresi senin elindeyse değiştirebilirsin. Şifre değişimi mail adresine gelen mailler ile gerçekleşmektedir. aksi halde şifreni değiştiremezsin..
yani ben şimdi joymaxa girdim diyelim ordan şifremi unuttuma tıkladım id gizli soru cevabını yazdım msn yazdım bana şifre degiştirme ekranı gelmiyoda emailmi geliyo msnye ?

verificationsuz charlarda bilgileri yazınca hemen degiştirme yeri geliyordu bunda öyle degilmi ?

Ya arkadaşım bak şimdi char sende charı satan kişi senin mailinin gelen kutusundaki maili görmeden şifreyi değişemez. :wink1:

Yukarı Alt