arkadaslar kemalistin dedigi gibi ö.m atın 1 saat içinde yolluyo bot accnizi ben yeni aldım ama bota skill sorunu ve arada atma problemi var vede normal botdada skiller gözükmüyor sorun sanırım isrobotda yeni versiyon çıkması lazım

Biraz beklicem tam düzelene kadar .Bakalım ban falan olcakmı :) Birde sm gibi olursa her ay 30 ytl veririm buna :D Sorunsuz bot pls ^^

chara girince boot hook server diyorsunuz orda gelen şeye hemen ok demeyin biraz bekleyin orda skiller yükleniyor15-20 saniye bekleyin ok diyin yada o kayboluyor sonra girin

şuanda çalışıyo bu hata alıyorum ben
bi de senin werdiğin ıd pw ile olur mu yoksa kendimiz mi ıd pw alacaz

CHaKaLL demiş ki:
MaRJiNaL demiş ki:
Hala Sorun yasayanlar bu Topic'den yararlanabilirsiniz :thumbsup:

viewtopic.php?f=53&t=94751
evet arkadaşlar sorun yaşayanlar marjinal arkadaşımızın anlattıklarını aynene uygulayın.bütün sorunlarım düzeldi.bot açılırken kapanıyo sorunu vs.
sağolsun emeğine sağlık kardeşim :muck:
Önemli değil kardsm :thumbsup: :muck:

çift client çalıstrmakda biras zorluk yaşanıyor ama. problem var sanırım. onunla ugrasıorum şimdi. belki yine birşeyler eksiktir :roll:

CHaKaLL demiş ki:
yaw oyuna girdim start hook server dedim auto traning geldi fakat bot başlamadı.neden olabilir?
start hook u karakteri i tıklicaksın fakat start demeden önce dv3bot dan start diip oyuna öyle giriceksin. yoksa calsmıyabilir.

CHaKaLL

Öğretiyorum
MaRJiNaL demiş ki:
CHaKaLL demiş ki:
yaw oyuna girdim start hook server dedim auto traning geldi fakat bot başlamadı.neden olabilir?
start hook u karakteri i tıklicaksın fakat start demeden önce dv3bot dan start diip oyuna öyle giriceksin. yoksa calsmıyabilir.
:lol: :thumbsup: çok çok saolasın
şıp diye çözdün sorunumu :muck:

Yukarı Alt