bannedddd

Buralıyım
Her şeyi yapıyor fakat x-bow'u eline aldıktan sonra extreme basmıyor. :?: :?

bannedddd

Buralıyım
ilkercindik demiş ki:
Nasıl çözdüğünü söylersen daha makbule geçer. :D
Atıyorum gerçek silaha 5, buff silahına da 6 yazalım. Oyunda F2'de gerçek silahı 5'e cleric rod ya da harp'ı 6'ya koyuyoruz.

Sonra hangi buffları basmak istediğini ayarlıyoruz programdan. Yaptıktan sonra da oyunda F2 slotuna x-bow(1) ve xtreme(2) yerleştireceğiz. Sonra programda 4. buff kısmına 1, 5. buff kısmına da 2 yazacağım.

Anlatamadım galiba ama iyi okursanız yaparsınız. :D Okumanıza rağmen yapamıyorsanız daha iyi anlatmaya çalışırım. :D Ya da 2easy4me gelsin o daha iyi anlatır. :mrgreen: :twisted:

İlker bir de bu buffları basarken neden masaüstüne atıyor yav onun bir önlemi yok mu göster demekten anam ağladı. :mrgreen:

Harmonia demiş ki:
ilkercindik demiş ki:
Nasıl çözdüğünü söylersen daha makbule geçer. :D
Atıyorum gerçek silaha 5, buff silahına da 6 yazalım. Oyunda F2'de gerçek silahı 5'e cleric rod ya da harp'ı 6'ya koyuyoruz.

Sonra hangi buffları basmak istediğini ayarlıyoruz programdan. Yaptıktan sonra da oyunda F2 slotuna x-bow(1) ve xtrem(2) yerleştireceğiz. Sonra programda 4. buff kısmına 1, 5. buff kısmına da 2 yazacağım.

Anlatamadım galiba ama iyi okursanız yaparsınız. :D Okumanıza rağmen yapamıyorsanız daha iyi anlatmaya çalışırım. :D Ya da 2easy4me gelsin o daha iyi anlatır. :mrgreen: :twisted:

İlker bir de bu buffları basarken neden masaüstüne atıyor yav onun bir önlemi yok mu göster demekten anam ağladı. :mrgreen:
Özet geçiyim
f2 nin Slot1 ine Crossbow Slot2'sine Extreme Konulmuş Ve Bunlar Buff olarak gösterilmiş?

bannedddd

Buralıyım
Evet aynen öyle Mertcim. :mrgreen: :twisted:

ps: ben daha detaylı anlatayım dedim fakat böyle daha karışmış. :mrgreen:

bannedddd

Buralıyım
İlkercim bir de mesela tam buff basacakken ben o sıra nette falan geziyorum ya da msn. :P Ama oyuna döndürüyor ve masaüstüne buff basarken dönemiyorum. Dönse bile tekrar hemen oyuna geçiyor. Buna da bir el atarsan iyi olur. :mrgreen:

bannedddd

Buralıyım
İlker bak konuna baak. :D

Yaa birden fazla silkroad açınca bu yöntemi tüm charlarda uyguluyor. :/ Bu yüzden charın nickine göre bir şey yapamaz mıyız? Bekliyorum böyle bir şey senden. :P

Harmonia demiş ki:

Yaa birden fazla silkroad açınca bu yöntemi tüm charlarda uyguluyor. :/ Bu yüzden charın nickine göre bir şey yapamaz mıyız? Bekliyorum böyle bir şey senden. :P
Öyle değil dee clientin ismini değiştirilerek yapılabilir.

bide işlemleri normal bir şekiildemi yapıyo yoksa hiç hareketleri göstermeden v.s direk çıkıyomu ve sp gidiyomu:)

bannedddd

Buralıyım
ilkercindik demiş ki:
Harmonia demiş ki:

Öyle değil dee clientin ismini değiştirilerek yapılabilir.
Eee bekliyoruz o zaman. xD

silah değiştirip buf açıyo fakat kendi silahını eline almıyor.
bir sorum daha olcak tbot kullanırken botu durduruyor sanırım peki bu buf at üzerinde yolda biterse buf kullanmak için botu durduruyosa tbot kasma yerine gitmezki orada kalmıyormu ?

_titan_ demiş ki:
silah değiştirip buf açıyo fakat kendi silahını eline almıyor.
bir sorum daha olcak tbot kullanırken botu durduruyor sanırım peki bu buf at üzerinde yolda biterse buf kullanmak için botu durduruyosa tbot kasma yerine gitmezki orada kalmıyormu ?
İlk sorunun çözümünü atlattığımı sanmıştım. Daha önceden de oluyordu fakat yeni sürümlerle çözmüştüm. Bakalım daha çok şikayet gelecek mi?
İkinci sorunu ise kafana takmana gerek yok. Tbot kasmaya devam eder..

Yukarı Alt