arkadaşlar benim eu staff charım var ve bunu bota kurmak istiorum fakat bildiğiniz üzre uzun sürede hp çektiği için olmuor =// ama bu division olayını çözemedim daha kısa sürede hp çekmesini sağlıo bunu botla birlikte nasıl kullanıcam yardımcı olursanız sevinirim tşkler . .

mavinet demiş ki:
arkadaşlar benim eu staff charım var ve bunu bota kurmak istiorum fakat bildiğiniz üzre uzun sürede hp çektiği için olmuor =// ama bu division olayını çözemedim daha kısa sürede hp çekmesini sağlıo bunu botla birlikte nasıl kullanıcam yardımcı olursanız sevinirim tşkler . .
Sen bunu avrupa charlar bölümüne açarsan daha kısa sürede cevap bulursun.

ilkercindik demiş ki:
Bu program avrupa charlar içindir. Örneğin wizard iseniz, program eline "cleric"i alıp belirlediğiniz ayarlarda buff basar.

Programın adı: DualWeapon
Versiyon: 2.2.4
Boyut: 1 MB
Amacı: Silah değiştirip buff basar.

Download adresi;
http://rapidshare.com/files/101594345/D ... 4.rar.html

Alternatif link;
http://www.dosya.cc/DualWeapon224.rar.html

Hangi sorunlar çözüldü;
* Ekran kayması sorunu çözüldü.
* Clienti göstererek buff basması çıkarıldı. (22 Mart 2008)
* Bot durdurmaması sorunu çözüldü. (21 Mart 2008)
* TBot u durdurma tuşunu yanlış atamışım. Düzelttim :P
* Botu geç başlatma sorunu çözüldü.
* Gerçek silahı eline geç alması sorunu çözüldü.
* Program saatin yanında çalışarak daha az rahatsız ediyor.

Programdan bir görünüm;
- Resim Silinmiş.
Kullanımı;
Programı kullanmak için öncelikle Silkroad'a herhangi bir şekilde girin. Daha sonra programı çalıştırın.
NOT: Tüm anlattıklarım (F2) içindir. Diğer slotlara koymayın aksi takdirde kötü sonuçlar doğurabilir .

Programda gördüğünüz ilk iki slot silahlar içindir. İlk slot gerçek silahınız,diğer kutucuk ise buff basmak için
kullanılacak silahtır. Alttaki kutucuklar ise basılacak bufflardır. Ayarları yaptıktan sonra kaydedebilirsiniz.
Daha sonra "Başlat" deyin ve ne yaparsanız yapın : ).

Eğer bot kullanıyorsanız programdan kullandığınız botu seçin.Böylece program botu durduracak,buff basacak ve tekrar botu başlatacaktır.

22 Mart itibariyla client göstererek buff basma özelliğini devre dışı bıraktım.

DİKKAT! Programa "Gizle" ve "Göster" seçeneğini ekledim. Oyunu geri getirmek için "Göster" demeniz gerekli. Trainshow ya a diğer programlarla geri geleceğini sanmam.

Kullanmayacağınız slotları boş bırakın.

Saygı,sevgi,umut,hoşgörü ve sağlıcakla.
Adamın biri;
ilker
cindik
cok guzeL oLmus kardes eLiene sagLik. bi sorum oLacak kac sn yede bir tekrarLiyor bunu yada herhangi bi vakiti biz secsek o ayarinida yapsan daha süper oLucak =))

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
toysi demiş ki:
ilkercindik demiş ki:
Bu program avrupa charlar içindir. Örneğin wizard iseniz, program eline "cleric"i alıp belirlediğiniz ayarlarda buff basar.

Programın adı: DualWeapon
Versiyon: 2.2.4
Boyut: 1 MB
Amacı: Silah değiştirip buff basar.

Download adresi;
http://rapidshare.com/files/101594345/D ... 4.rar.html

Alternatif link;
http://www.dosya.cc/DualWeapon224.rar.html

Hangi sorunlar çözüldü;
* Ekran kayması sorunu çözüldü.
* Clienti göstererek buff basması çıkarıldı. (22 Mart 2008)
* Bot durdurmaması sorunu çözüldü. (21 Mart 2008)
* TBot u durdurma tuşunu yanlış atamışım. Düzelttim :P
* Botu geç başlatma sorunu çözüldü.
* Gerçek silahı eline geç alması sorunu çözüldü.
* Program saatin yanında çalışarak daha az rahatsız ediyor.

Programdan bir görünüm;
- Resim Silinmiş.
Kullanımı;
Programı kullanmak için öncelikle Silkroad'a herhangi bir şekilde girin. Daha sonra programı çalıştırın.
NOT: Tüm anlattıklarım (F2) içindir. Diğer slotlara koymayın aksi takdirde kötü sonuçlar doğurabilir .

Programda gördüğünüz ilk iki slot silahlar içindir. İlk slot gerçek silahınız,diğer kutucuk ise buff basmak için
kullanılacak silahtır. Alttaki kutucuklar ise basılacak bufflardır. Ayarları yaptıktan sonra kaydedebilirsiniz.
Daha sonra "Başlat" deyin ve ne yaparsanız yapın : ).

Eğer bot kullanıyorsanız programdan kullandığınız botu seçin.Böylece program botu durduracak,buff basacak ve tekrar botu başlatacaktır.

22 Mart itibariyla client göstererek buff basma özelliğini devre dışı bıraktım.

DİKKAT! Programa "Gizle" ve "Göster" seçeneğini ekledim. Oyunu geri getirmek için "Göster" demeniz gerekli. Trainshow ya a diğer programlarla geri geleceğini sanmam.

Kullanmayacağınız slotları boş bırakın.

Saygı,sevgi,umut,hoşgörü ve sağlıcakla.
Adamın biri;
ilker
cindik
cok guzeL oLmus kardes eLiene sagLik. bi sorum oLacak kac sn yede bir tekrarLiyor bunu yada herhangi bi vakiti biz secsek o ayarinida yapsan daha süper oLucak =))

Altta zaman bölümünden ayarlıyorsun.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Gercekden gzl bir program olmus.Ya bende Onderkor bu ark da olan sorun var bnm pc vista bot agBot belki ondan kaynaklanıyordur bilmiyorum.Şimdi yoneticiile calıstır diyorum geliyor program ayarlıyorum herseyini sonra baslat diyorum direk masaustune atıyo görev cubuguna geliyor client o anda buff ları basıyo bidaha da giremiyorum sro ya gorev cubugunda kalıyor mecbur görevini sonlandır yapıyorum.Bi çözüm varmı ? :roll:

Souls demiş ki:
Gercekden gzl bir program olmus.Ya bende Onderkor bu ark da olan sorun var bnm pc vista bot agBot belki ondan kaynaklanıyordur bilmiyorum.Şimdi yoneticiile calıstır diyorum geliyor program ayarlıyorum herseyini sonra baslat diyorum direk masaustune atıyo görev cubuguna geliyor client o anda buff ları basıyo bidaha da giremiyorum sro ya gorev cubugunda kalıyor mecbur görevini sonlandır yapıyorum.Bi çözüm varmı ? :roll:
Bilemiyorum. Vista ile ilgili olacağını da sanmam açıkcası. Normalde clientin gözükmemesi lazım.

Emeğine saglık çok güzel olmuş, ama şu oyunun ekran çözünürlügünü değiştirmese cok iyi olacak... benim gizlemeye ihtiyacım olmuyor bi secenek gibi yapılabilinirmi. mecburen eski versiyonunu kullanmak zorunda kalıyoruz. tekrar saol...

:santa: çok saolın böyle program yaptın işime çok yarıo acaba 90 lwl açılıncada buçalışırmı ? çalışmassa yine yapabilrmisn? :santa:

ben sro bot kullanıyorum, ayarladım hepsini buff silahını alıp buff basıo ama o zaman bot return scrool kullanıyor :S Ne yapmalıyım :?:

Hızlı ve Öfkeli demiş ki:
ben sro bot kullanıyorum, ayarladım hepsini buff silahını alıp buff basıo ama o zaman bot return scrool kullanıyor :S Ne yapmalıyım :?:
Ona bir çözüm bulamadım ben de. Botu durdurdugu halde return çekiyo anlamadım.

OoShEvAoO demiş ki:
çok teşekkürler program için bir de buff bastığında şu oyunu bi gizlemese tam süper olcak =)
Olacak o kadar :P .

wizard için life control nasıl bascaz :S:S gerçek silahı alıp sonra basması lazım botta ayarladığım zaman 15 dk yane bitmesini bekliyor ama morving march 10dkda bitiyor ? geriye 5dk gibi açık kalıor :S :( :( :(
sonra townda basıormu basıyorsa bazen npcnin içinde basıo o zaman bot çalışmıyor ve sürekli npcnin içinde duruyor başka program kullandığımdan biliyorum :)

bende de bir önceki sayfada arkadaşın yazdığı gibi bir sorun var. Wizardım/Clericim neyse silahı değiştirdi bastı bunda herhangi birşey yok süper gidiyor. Ancak mp pot bitti veya hp işte o zaman herşey mahfoluyor gidip silahı kasaya koyuyor. Filter işi çok karışıık bu tbotta birini yapıyor birini yapmıyor.

Yukarı Alt