Üzücü olan şey şu , bugün AKP gitse yerine CHP gelse aynı şekilde hiç hız kesmeden bu şekilde ilerleyeceğiz çünkü artık CHP yönetimi de aynı kafada. 20 tane seçim kaybeden %0.1 oyunu arttıramayan adam hala koltuğunda oturuyor ve ekibi de onu destekliyor.
CHP seçmeni de hala bu kafayı destekleyip oy veriyor. Yarın bugün CHP seçilse , ülke yine yönetilemese bu kesim yine kör bir şekilde CHP'ye oy vermeye ve takım tutar gibi savunmaya devam edecek.

Ülkenin şu an resmen bir çıkış yolu yok , yönetim değişse dahi bir değişiklik olmayacak...
Herhalde hayatım boyunca gördüğüm en doğru yorum sadnessla1

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sıkıntı yapmayın arkadaşlar bu kadar küresel güç bu memleketin üstüne gelirken dolar 5 TL yi gormedigi için oturup sukretmeliyiz. Emin olun dolari yükseltmek için ugrasan küresel güçler doların 3 TL de kalmasına cildiriyorlar. Onların hesabı daha büyük
Dolar 5.5 TL oldu , bizim artık şükredecek bir şeyimiz kaldı mı ? Onların artık çıldıracak bir şeyi kaldı mı ?

Bu gidişle 8 lirayı bulur sadnessla1 Umarım bir an önce durur..

Son düzenleme:
Elindeki kuru yarım ekmeğe bakıp yarın ne yiyeceğiz diye düşünmeye başlayana kadar durmak yok devam. 21. yüzyılda çeşmeden su akıyor diye şükreden bir toplumun anlayacağı tek şey bu.

3 ay önce okul parasını geç ödeyeceğimi söylemiştim bi postta .

Bankadaki dolar şuan itibari ile bu sene + seneye okul parasının yarısını çıkardı.

Takımı
Galatasaray
Dolar 2.75 , euro tekrardan 3 tl oldu , hayırlı olsun dolar 3 liraya doğru gidiyor.
o değil de bu konu açıldığında da başlık REKOR KIRDI mıydı? :lolmuch: Eğer 2.75 rekorduysa şu ankine ne denir... Şöyle 1.7 olduğu zamanları çok özlüyorum, ölene kadar tekrar görmek kısmet olur mu acaba :cry:

Yukarı Alt