Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Gençler sakin olun , siyaset yapılmasında bir sorun yok , birbirinize girmediğiniz sürece.
Abartırsanız mesajlarınız siliniyor , bunu da kişisel algılamayın sizi boş tartışmalardan uzak tutmak için , kafa sağlığı için.
Kilitliyorum yine , soğuyun biraz.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Şaka maka batıyoruz arkadaşlar. Başkasının altına girmekniş üstüne çıkmakmış bu laflarla olmuyor bazı şeyler güzel ülkemizde. 50 ₺ mazotçu arkadaşlardan ricam bi yurt dışı planı yapsınlar bakalım burunları Bulgaristandan öteye çıkabiliyor mu? Takım tutar gibi parti, peygamber gibi lider destekliyorsunuz ve sonuç bu. Üstüne üstlük görüşünü belirtene de tecavüzcü gibi saldırıyorsunuz. Yanlışlar görülmez ve bu hatalardan dönülmezse mutlak son kaçınılmaz arkadaşlar. Selametle

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Şaka maka batıyoruz arkadaşlar. Başkasının altına girmekniş üstüne çıkmakmış bu laflarla olmuyor bazı şeyler güzel ülkemizde. 50 ₺ mazotçu arkadaşlardan ricam bi yurt dışı planı yapsınlar bakalım burunları Bulgaristandan öteye çıkabiliyor mu? Takım tutar gibi parti, peygamber gibi lider destekliyorsunuz ve sonuç bu. Üstüne üstlük görüşünü belirtene de tecavüzcü gibi saldırıyorsunuz. Yanlışlar görülmez ve bu hatalardan dönülmezse mutlak son kaçınılmaz arkadaşlar. Selametle
Üzücü olan şey şu , bugün AKP gitse yerine CHP gelse aynı şekilde hiç hız kesmeden bu şekilde ilerleyeceğiz çünkü artık CHP yönetimi de aynı kafada. 20 tane seçim kaybeden %0.1 oyunu arttıramayan adam hala koltuğunda oturuyor ve ekibi de onu destekliyor.
CHP seçmeni de hala bu kafayı destekleyip oy veriyor. Yarın bugün CHP seçilse , ülke yine yönetilemese bu kesim yine kör bir şekilde CHP'ye oy vermeye ve takım tutar gibi savunmaya devam edecek.

Ülkenin şu an resmen bir çıkış yolu yok , yönetim değişse dahi bir değişiklik olmayacak...

Tahminim; 27 Ağustos sabahı 6 TL
Hayatta böyle ya bazı şeyler hak ettiğinden fazla değer bulur.

Konu açık birbirinizi yemeyin lütfen.
Konu açlık diye okudum yeminle 3. girişimde fark ettim :=)))

Akp nin ilk çıktığı zamanlardaki gibi herkesimden onay alabilecek bir kaç kişinin baş çektiği yeni bir parti kurulmadan hiçbir şey değişmez...

Yukarı Alt