SonSAHNE

Bilgiliyim
benim ilk izlenimime göre oyunda amaç sro daki gibi kasmak :lol: oyuna başlarken 3 ülkeden birini seçiyosun sanırım arada bu 3 ülke arasında savaşlarda çıkıyo. Guild yerine loncalar var loncalar arası savaşlar çıkıyo. bunlar üstte bildiriliyo mesela ayasofya loncası ile empires loncası arasında savaş başladı. oynda 4 tür karakter var. ninja, sura, şaman, savaşcı bence en iyisi savaşcı ama ben ninja kasıyorum :lol: ben bu kadarını biliyorum :lol: ha bide balık felan tutabiliyosun yani madenclik bilmem ne :lol: öyle şeylerde var...

ben de oynuyorum çok güzel bi oyun bence ben 20 lwl savaşçı kasıyorum görev ve diyer herşeyin türkçe olması çok güzel ve kolay zaten sro veya başka online oyun oynayan ark varsa rahatlıkla oyun anlarlar item + basmakta çok kolay demirci diye birinden basılıyo bence türk ii online oyunlarından birir başka varmı tabi bilmiyorum extraokk extraokk

ben de oynuyorum çok güzel bi oyun bence ben 20 lwl savaşçı kasıyorum görev ve diyer herşeyin türkçe olması çok güzel ve kolay zaten sro veya başka online oyun oynayan ark varsa rahatlıkla oyun anlarlar item + basmakta çok kolay demirci diye birinden basılıyo bence türk ii online oyunlarından birir başka varmı tabi bilmiyorum extraokk extraokk

Yukarı Alt