SonSAHNE

Bilgiliyim
Orjinal Sitesinin Download Linki İçin Tıkla

Üyelik İçin Tıkla

Dosya Boyutu: 413 Mb

Sistem Gereksinimleri:
Internet Baglantisi ve kisisel bir bilgisayara ihtiyaciniz var. 56kbit/s bir Internet baglantisi yeterli olacaktir.

Minimum:
İşlemci 600mhz
Bellek 128 Mb
Ekran Karti : ATI Radeon 7000- NVidia RIVA TNT2

Maximum:
İşlemci 1.5 Ghz
Bellek 512 Mb
Ekran Kartı ATI Radeon 8500-NVidia Geforce3

1. Yazilimin yüklenmesi

Öncelikle, Oyun Yazilimini indirin ve yükleyin.

Lütfen bilgisayarinizin oyunu çalistirmak için gerekli minimum donanima sahip olup olmadigini anlamak için "Donanim Gereksinimlerini" kontrol edin.

Ve oyunu kurup Çalıştırın...

2. Bir Hesap Olusturun

Simdi oyuna kayit olmalisiniz ("Bir Hesap Yaratin"), kayit oldugunuzda bir oyuncu olarak listeleneceksiniz. Kayit olarak bir veya daha fazla karakter yaratabileceginiz oyuna giris yapma sansi kazanacaksiniz.

Lütfen "Kayit" sayfasinizi ziyaret edin ve yönlendirmeleri takip edin. ID ve Sifrenizi unutmayin çünkü oyuna girerken bunlari kullanacaksiniz!

Oyun hesabiniz aktiflestirildiginde ID ve Sifrenizi girerekoyunu bilgisayarinizda oynamaya baslayabilirsiniz.

Oyundan SS'ler

SonSAHNE

Bilgiliyim
SS koyayım az daha ...

Resmi Sitesinde Doğuya Has Yazıyo ama SS lerde biraz Japonca Yazıo Çnce De olabilir :lol: ben indirip deniyeyim size sonucu sölerim..

SonSAHNE

Bilgiliyim
tmm TaZMaNiA yı aradım o indirmişti. Oyun tamamen Türkçeymiş. Rahatlıkla indirebilirsiniz :lol: bn ndiriom Şahsen xD

cafede indirdim oynadım biraz hiç ama hiç hoşuma gitmedi adam yürümesi cok yavas ama silkroad kngit karısımı bir oyun

SonSAHNE

Bilgiliyim
bn oynadım süper hemen çaktım oyunu :) bnde bi kaç eksikle yükledi tazmania da eksiksiz yüklemiş. eğer eksiğiniz olursa upload edebilirim. İlk kurulumda season1.epk hatası alırsanız hemen upload edeyim bnde öle olmuştu çnkü saolsun taz dan temin ettim :lol:

taz bu arada ben skill açmayı çaktım xD

Oynayanlar oyun hakkında biraz daha bilgi verse çok güzel olur. Mesela oyundaki amaç yapılanlar, oyunun mantığı... Belki bizde başlarız.. Rolling Eyes Wink

Yukarı Alt