Gracias denen şahsiyet dün global atarak janganı boş bırakacaz gidin cumartesi günü alabilen alsın dedi. bunu kimse yalan anlamasın delikanlı gibi bırakıoruz dedi siz janganı delikanlı gibi almadınızki delikanlı gibi bırakmanızı bekleyelim.gün gelecek ParS unıonu bu kadar haysiyetsiz herkes anlıcak bir gün bu guıldeki kişilerin ne olduğunu

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu pars ve gracias davası da hiç bitmedi acaba bu adam harbiden kötü mü merak ettim doğrusu makara:

Hayırlısı bende malazgirtliyim globalleride okuyom ama ne olursa türklere yarıyosa olsun

extraloob demiş ki:
bu pars ve gracias davası da hiç bitmedi acaba bu adam harbiden kötü mü merak ettim doğrusu makara:
hiç bir insan kötü değildir abi sadece kişikik ile ilgili problemleri vardır Gracias da kişiliksiz birisi cok iyi tanırım kendısını ve tayfasını 5 para etmez hiç biri Forewer cümlene kesınlıkle katılıyorum Delikanlı gibi almadılar biz kendi elimiz ile verdik ..

pars ve unionunun bokunu yiyin siz saçma salak konuşmayn savaşa katılanlar kaçmaya delik arıorlar bunu herkes bilio

osman1302 demiş ki:
pars ve unionunun bokunu yiyin siz saçma salak konuşmayn savaşa katılanlar kaçmaya delik arıorlar bunu herkes bilio
cumartesi günü görcez bakalım ortada ne pars kalcak ne Destiny gömücez servera onları sabah Destinyden adamlar semerkanda eziklere dalıolar capeyi giydim görünce alayı kaçtı gidin ParS daki itlerinizi çağırın sonra gelin pvp yapmayı öğreteyim falan dedim alayı toz oldu cumartesi günü görücem yüzlerini

Forewer78 demiş ki:
osman1302 demiş ki:
cumartesi günü görcez bakalım ortada ne pars kalcak ne Destiny gömücez servera onları sabah Destinyden adamlar semerkanda eziklere dalıolar capeyi giydim görünce alayı kaçtı gidin ParS daki itlerinizi çağırın sonra gelin pvp yapmayı öğreteyim falan dedim alayı toz oldu cumartesi günü görücem yüzlerini
yavas biraz...

osman1302 demiş ki:
sen o pars daki adamları savunmaya dewam et gün gelicek onların ne kadar adi oldugunu göreceksin ama bu çok geç olacak

Majestic demiş ki:
Gracias'a da Destiny'e de lafım yok.
Lakin Janganı biz elimizle NoWayOut olarak Destiny'e verdik.Defalarcada uyardım ParS kadar adisini tanımadım diye ama anlıyacaklar.Şimdi kale gidince elden ParS bunları alacak hepsini ParS'lı yapacak aklını yıkayacak Destiny guildi masal olacak.
Oysa benimle Hotanı almış şu anda keyif sürüyorda olabilirdi Destiny guildi.Yüz kere söyledim ama bu oyunda çoğu adam da kafa yok sadece bugününü düşünen yarın kaybeder.
Size şu kadarını diyeyim..
ParS en geç 5 aya ortadan kaybolur.Destiny'i bitirir.Sp farmer almanlar Hotanıda alır.Jangan için bizim sefiller gene birbirini yer.Yazık çok yazık.
Bu Malazgirt için o kadar doluyum ki hiç kimseye anlatamadım derdimi kim ne yaparsa yapsın benim için sro şu anda bitmese bile Malazgirt bitti.Bitelide yaklaşık 2 ay olacak.Kalanlarda o serverda oynamasın hayatımda sro tarihinde gördüğüm en iğrençlik adilik ve şerefsizlik dolu serverdır.
inş bu cumartesi bu iş bitecek abi Unıversal ile unıonu çok sağlam inş alırlarda ParS ın artislik yapcak yüzü kalmaz

Bence Kimse alamaz Parstan verirseler kendileri verirler kaleyi ben hepsini tanıyom heradan çok ei abilerdir siz veletleri tanımısınız..!!!

extraloob demiş ki:

iyi miyim kötü müyüm Majestic'e sor bro. Bu davanın bitmesi için serverdaki itin köpeğin içlerindeki kazığı birer birer çıkarması gerekir. yoksa bu dava sro sonuna kadar bitmez!..

Klişe ve gereksiz lafları hiç sevmem ama şu laf çok güzel oturuyor konuyu açan arkadaşın yazdıklarına..

alemin derdi biz olmuşuz. demek ki cidden "sağlam" koymuşuz :wink1:

Majestic'e selam olsun...

Gracias ve tayfası 5 para etmez diyen arkadaş kim tanımıyorum doğrusu,bu derece kişiliksiz ve çocukça laf eden birisinin bizim ortamımıza girip bizi tanıyacak kadar bulunmuş olabileceğini düşünmüyorum.Sonuca gelince Biz çocuk değiliz öncelikle bunu aklınıza sokun.Yani herhangi biri tarafından yönlendirilecek insanlar değiliz.Bu konu içinizde kalmış ki uzatıyorsunuz (Majestic hariç).Sonuç olarak Kale pars ve unionundadır.Jangan Kalesi konusuna gelince Kimden korkupta kaleyi bırakıcaz bunu anlamadım doğrusu ? :)
iyi forumlar; Malazgirt Tipsyy

türklerle dolu serverden hayır gelmez 3-5 kuruş için birbirini yiyen insanlar . düşünüyorumda bize yakışıyormu ? hakeden kazansın kaleyi ve gerisi sussun daha iyi olmaya çalışsın . kaybetse bile tebrik etmeyi unutmasın . gerçek oyun ozaman ortaya çıkar zevk alırsınız bunlar boş işler hadi eyw :thumbsup: :muck:

Zeratul demiş ki:
türklerle dolu serverden hayır gelmez 3-5 kuruş için birbirini yiyen insanlar . düşünüyorumda bize yakışıyormu ? hakeden kazansın kaleyi ve gerisi sussun daha iyi olmaya çalışsın . kaybetse bile tebrik etmeyi unutmasın . gerçek oyun ozaman ortaya çıkar zevk alırsınız bunlar boş işler hadi eyw :thumbsup: :muck:

Zeratul demiş ki:
:buddha: aynen bu düşüncedeyim bana werdikleri kaleyi korumadan bırakıcam kim alırsa alsın malazgirt oyun oynamak hariç herşey yapılıyor :oops:

Yukarı Alt