Tarantella demiş ki:
dostum polgiyi kırarak sakın gitmeyin diyorum.
bu filme gidip de "oh be ! verdiğim 10 küsür yeteleye değdi" diyecek adamın alnını karışlarım ben :lol:
zira 10 yaşındaki çocuk bile böyle tepki vermez,vermemeli..
koca bir hayalkırıklıgı olmasının yanında ucunun açık bırakılması bir devam filmi geleceğinin sinyallerini vermiştir.aman diyim.
Sen öyle diyorsan gitmem yahu :curtain:

Polgara demiş ki:
Tarantella demiş ki:
dostum polgiyi kırarak sakın gitmeyin diyorum.
bu filme gidip de "oh be ! verdiğim 10 küsür yeteleye değdi" diyecek adamın alnını karışlarım ben :lol:
zira 10 yaşındaki çocuk bile böyle tepki vermez,vermemeli..
koca bir hayalkırıklıgı olmasının yanında ucunun açık bırakılması bir devam filmi geleceğinin sinyallerini vermiştir.aman diyim.
Sen öyle diyorsan gitmem yahu :curtain:

kendimi videoya çekip top çevirmeye kalkıp üstüne göbek atsam ve sana göndersem daha çok eğlenirsin hacım.
ki filmde yapılanlar da bundan öte değil.ama bak yakınlarda şeytanın pabucu isimli bi film gelecek.fatih ürek ve aysun kayacı'nın içinde bulunduğu..ona mutlaka git derim..o filmi kötüleyecek olan eleştirmenleri de yerim :P

Polgara demiş ki:
Daha izlemediğin filmi fragmanıyla savunuyorsun :P Ne diyeyim öngörü başka bişey :mrgreen:

laf aramızda çok ilerigörüşlüyümdür.olayları başından itibaren çok net süzerim ve yaptığım çözümleme 84% ihtimalle doğru çıkar.geri kalan 16% için beni kırmazsın sanırım :P

bu film için "zevkler ve renkler tartışılmaz" kuralı geçerli değildir :D
bu filmden zevk alan biri hasta,manyak falandır :mrgreen:

film bile denemez, iğrenç ötesi

Yukarı Alt