Tür: Komedi
Yönetmen: Gürcan Yurt, Ahmet Uygun
Senaryo: Gürcan Yurt
Oyuncular: Erol Günaydın, Tuna Orhan, Peker Açıkalın, Ceyhun Fersoy, Ali Çatalbaş, Volkan Demirok, Selin Denizli, Önder Açıkbaş, Şamil Kafkas

Filmin Konusu:
Hayrettin (Peker Açıkalın) ve Hayati (Önder Açıkbaş) aynı köyde yaşayan iki Trakyalı çiftçidir. Bir gün ikisi birlikte gözlerini bir köy evinin bodrumunda açarlar. İkisi de ambarın iki ayrı köşesine ayaklarından zincirlenerek bağlanmışlardır. Ünlü seri katil ‘Destere’ tarafından kaçırılmış olduklarını anlarlar. Kurbanlarına “Oyun üüyle oynanmaz, büüyle oynanır” sloganıyla çeşitli eziyetler eden Destere, Hayrettin ve Hayati’yi de türlü oyunlarla canlarından bezdirir. Kayıpları bulmak için Yüzbaşı Hakan (Ali Çatalbaş) harekete geçer.​

Fragman​
´ı izlemek için tıklayınız.

Kod:
Film yarın vizyona giriyor ve gideceğim.Nasıl olduğunu merak ettim doğrusu.Aramızda başka gidecek arkadaşlar var mı?

İğrençti,berbattı,rezildi.İlkokul öğrencileri ayarında bir şey olmuş,filmin yarısında hemen kendimi dışarı attım.Sakın ama sakın gitmeyin diyorum!..

Meddah demiş ki:
İğrençti,berbattı,rezildi.İlkokul öğrencileri ayarında bir şey olmuş,filmin yarısında hemen kendimi dışarı attım.Sakın ama sakın gitmeyin diyorum!..
Herkesin fikri kendinedir giden gidip görür bence. Bu şekilde arkadaşların önünü kesmeye gerek yok. Benim sevmediğim recep ivedik'i izlemeyin desem seven arkadaşlar bu yoruma sinirlenebilirler. Fikrimizi belirtmek yeterli olacaktır. Katılan ve katılmayan arkadaşlara da saygı duymak zorundayız.

Polgara demiş ki:
Meddah demiş ki:
Herkesin fikri kendinedir giden gidip görür bence. Bu şekilde arkadaşların önünü kesmeye gerek yok. Benim sevmediğim recep ivedik'i izlemeyin desem seven arkadaşlar bu yoruma sinirlenebilirler. Fikrimizi belirtmek yeterli olacaktır. Katılan ve katılmayan arkadaşlara da saygı duymak zorundayız.
İzlemeden konuşuyorsun, hiç yorum yapma daha iyi.
Ayrıca evet evet sen haklısın pardon.

Arkadaşlar biz de biliyoruz neyin ne olduğunu, ben zaten size kendi fikrimi söyledim, dinlersiniz ya da dinlemezsiniz orası size kalmış. Benim size söylediğim şeye göre hareket etmeyeceksiniz sonuçta.

Eğer yaşınız -12 ise beğenmeniz mümkün.

Meddah demiş ki:
Arkadaşlar biz de biliyoruz neyin ne olduğunu, ben zaten size kendi fikrimi söyledim, dinlersiniz ya da dinlemezsiniz orası size kalmış. Benim size söylediğim şeye göre hareket etmeyeceksiniz sonuçta.

Eğer yaşınız -12 ise beğenmeniz mümkün.
Şimdi sen böyle dedin diye ben gidersem çocuk olacağım?
hardcore demiş ki:
zevkler ve renkler tartışılmaz...
Bu lafı anladın mı merak ediyorum :sfff:

Sen cümlemi anladın mı ben de onu merak ediyorum.

Aaa pardon sen haklısın çok özür dilerim.

Ben senin yaşını çok merak ettim? :mrgreen:

ps:Sonuşta bu sitede full 12+ yok,12- kardeşlerimizde var.

Özenerek hazırladığım konuyu lütfen çirkinleştirmeyin.

Filme gidenlerden düşüncelerini bekliyoruz..

dostum polgiyi kırarak sakın gitmeyin diyorum.
bu filme gidip de "oh be ! verdiğim 10 küsür yeteleye değdi" diyecek adamın alnını karışlarım ben :lol:
zira 10 yaşındaki çocuk bile böyle tepki vermez,vermemeli..
koca bir hayalkırıklıgı olmasının yanında ucunun açık bırakılması bir devam filmi geleceğinin sinyallerini vermiştir.aman diyim.

Yukarı Alt