Wax Whine demiş ki:
Adriana.Lima demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Desibel nedir Beşiktaş sayesinde duyan renkliler şimdi bizden öğrendikleri şeylerin rekorunu kırdık diyorlar. O kadar megafonla mikrofonla onunla bununla noter çağırıp rekor kırıyorlar. Oysa bizde öyle miydi tezahüratın babasını yaptılar ne megafon ne başka bişe . Özellikle noter çağırıp gündeme oturmaya gerek yoktu zaten maç sonu uefa da dahil tüm dünya bizden söz etti , saygılar :)
megafon mu kullanmış bizimkiler
Kullanmamış mı?
Her şeyi yanlış anlıyosunuz o megafon mu kullanmış bizimkiler derken ukalaca birşey söylemedim ama sizin gayet o yönde.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Adriana.Lima demiş ki:
Her şeyi yanlış anlıyosunuz o megafon mu kullanmış bizimkiler derken ukalaca birşey söylemedim ama sizin gayet o yönde.
abi yok ukalalık yapmadım ya ciddi anlamda sormuştum :kalp:

Hayret global olmamış topic makara: makara:

2 Gol yediği bu kadar kişiden en az sessizlik rekorunu kırdınızmı ? makara:

Wax Whine demiş ki:
Ancak bu kadar kıskançlık olur işte.
Kanıt mı istiyosun? Uefa yeterli olur mu?
Kaldı ki hiç birimiz rekor kırınca global başlık açmadık. Bu kadarsınız ve bu kadar meraklısınız bizi geçmeye. Alın istediğiniz rekoru kırın. Ne rekoru kırarsanız kırın, taraftarınız çarşı olamaz, olamayacak. Ama bu kadar kıskançsınız ve kabullenemiyosunuz bizi.
Adı üstünde Guinness rekorunu kırdınız. Bize guinnes dinleyicileri gelmedi. Çünkü biz bazı şeyleri milletin gözüne sokmaya çalışmıyoruz. Bizi bilen bilir zaten.
Hadi rekorunuzla mutluluklar. Siz bizi kabullenememeye devam edin cicioe2
cicioe2 Kimin kimi kıskandığı gayet açık sanırım ? :lol:

Amma uzatmışsınız konuyu.la sanki siz gidip stadda bağırıp desibel rekoru kırmış gibi konuşuyosunuz.

Windy

Şöyle bi yorumlara bakayım dedimde ne kadar gereksiz ne kadar saçma sapan,yersiz ve çocukca öyle yorum varki. Şimdi bi konu açılsa şuraya fb,gs,bjk kavgada çıkartırsınız siz sadece bu başlık olsa bile. Yazık ya. Evet oynayanların bize hiçbir getirisi yok ama bu öyle bir aşkki bunu ben Galatasaray'a duyuyorsam sende Fenerbahçe'ye duyacaksın. Gol attığımızdaki bağırışlarımın ofsayttaki hakeme sövmelerimin gol yediğimde üzülmelerimin hepsi orada kaldı. Siz, hala üstünüzden atamadınız mı yani? Biraz kendinize gelin ya. Herkes çağdaşlaşma peşindeyken,geri kalmayın.

ps: Geceden beri uyuyamadım çay içiyorum halen geçmedi konuşurken nefes alırken ağrı yapıyor,birşey öneren varsa yazsın. Sesim gitti :curtain:

Hadi iyi forumlar.

lnTerpoL

Bilgiliyim
Kanıt ? Belge ?
Ancak bu kadar kıskançlık olur işte.
Kanıt mı istiyosun? Uefa yeterli olur mu?
Kaldı ki hiç birimiz rekor kırınca global başlık açmadık. Bu kadarsınız ve bu kadar meraklısınız bizi geçmeye. Alın istediğiniz rekoru kırın. Ne rekoru kırarsanız kırın, taraftarınız çarşı olamaz, olamayacak. Ama bu kadar kıskançsınız ve kabullenemiyosunuz bizi.
Adı üstünde Guinness rekorunu kırdınız. Bize guinnes dinleyicileri gelmedi. Çünkü biz bazı şeyleri milletin gözüne sokmaya çalışmıyoruz. Bizi bilen bilir zaten.
Hadi rekorunuzla mutluluklar. Siz bizi kabullenememeye devam edin cicioe2
ultrAslan olarak hiç bir zaman çarşı olmaya çalışmadık çalışmayacağızda.

lnTerpoL

Bilgiliyim
CubaLibre demiş ki:
CappaBaron demiş ki:
tamda desibel rekoru kıracak maçı seçmişşiniz ha zaten cinconu en iyi fener bağırtıyo :D summer4: cicioe2
ne alaka zaten bu rekor denemesi mac öncesi yapılmadı mı?76'ya kadar fenerliler 3.5 atmadı mı?
Sorma sorma ermiş gibi konuşmaları yokmu bro derinden of çektiriyo...

Yukarı Alt