Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Limanerg demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Limanerg demiş ki:
Koyu galatasaraylıyımdır ama beşiktaş yendim mi en az galatasaray yenmiş kadar sevinirim.Çünkü beşiktaşa,taraftarına karşı bir sempatim var.7bin kişiyle 132 desibel yaptınız saygılar ama bizde 131 desibel yaptık dünya da resmi olaylar konuşulur.Resmiyete dökülmediyse benim için pek bir önemi yok.
uefa zaten marsın federasyonu bize göre de sorun yok makara:
kafan mı güzel abi avrupanın federasyonu summer3: :mrgreen:
İğneleme olayını anlamayıp kendine laf sokanı da ilk kez görüyorum :lol:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Limanerg demiş ki:
Koyu galatasaraylıyımdır ama beşiktaş yendim mi en az galatasaray yenmiş kadar sevinirim.Çünkü beşiktaşa,taraftarına karşı bir sempatim var.7bin kişiyle 132 desibel yaptınız saygılar ama bizde 131 desibel yaptık dünya da resmi olaylar konuşulur.Resmiyete dökülmediyse benim için pek bir önemi yok.
hmzsnmz demiş ki:
Limanerg demiş ki:
Limanerg demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Limanerg demiş ki:
kafan mı güzel abi avrupanın federasyonu summer3: :mrgreen:
bu sıralamaya göre gidilir ise sen anlamamışsın espriyi :mrgreen:

NiGHTMaRe

Aileden
Sen anlamışsın abi ya ama şu an açıklama yapamam kanıt koyamam.Ama eminim sen yanlış anladın bak iyice oku :mrgreen:

Fan power
So just how loud was the Inönü Stadium in Istanbul on Tuesday? The noise generated by Beşiktaş JK fans has been recorded at 132 decibels, the equivalent to a plane at take off, and Manchester United FC goalkeeper Ben Foster was certainly blown away by the experience. "It was deafening. There was a point in the second half when I couldn't hear myself think, it was that loud," he said after United's 1-0 win. Paul Scholes's 76th-minute goal, though, quickly silenced the crowd. "We knew what to expect," the United veteran said. "We've been to Turkey a few times now."

What were your highlights? Click to have your say.

http://www.uefa.com/news/newsid=892064.html

Şimdi dağılın kanıt isteyen gsliler. :P

Saphiera demiş ki:
Fan power
So just how loud was the Inönü Stadium in Istanbul on Tuesday? The noise generated by Beşiktaş JK fans has been recorded at 132 decibels, the equivalent to a plane at take off, and Manchester United FC goalkeeper Ben Foster was certainly blown away by the experience. "It was deafening. There was a point in the second half when I couldn't hear myself think, it was that loud," he said after United's 1-0 win. Paul Scholes's 76th-minute goal, though, quickly silenced the crowd. "We knew what to expect," the United veteran said. "We've been to Turkey a few times now."

What were your highlights? Click to have your say.

http://www.uefa.com/news/newsid=892064.html

Şimdi dağılın kanıt isteyen gsliler. :P
summer7: summer3:

Yukarı Alt