her şey sorunsuz açılıyor ama canavarlara tıklayıp kasmıyor sanırım media pk2 dosyasında bi problem var

Beyler botta virüs var antivir avast nod32 karspsky norman %95lik virüs tarama programı ile yaptım onaylandı.linklerin yenilenmesini istiyoruz admin....

kardeşim neden herkez kafasına göre anlatıyor şunu yaa bir kişi anlatsın tam anlatsın yaa olmuyor arkadaşım senin ekranında başka başka programlar çalışıyor botla ilgili onları nie açıklamıyorsun başka yere bakıyorum başka şekilde anlatmış burda başka bu nedir yaa kaç gündür naptıysam olmuyor bendemi bi terslik var benim pc demi bi terslik var ben kurabilirim diyen olursa çok minnettar oluyorum mailto:[email protected] yada burdan anlatın.

gheddo35 demiş ki:
Herşey süper çalışıyo tek sorunum client açıldığında hesap bilgilerimi giriyorum oto enter yok 30 40 dk elim sürekli enterda oluyo elim yoruluyo :D bilen varsa yardımcı olsun oto enter varmı b programda.
programda id pw kısmına yaz start de otomatik girene kadar deniyor. net kafe vb. yerlerde kullanırsan dosyanın içindeki not defterinde id pw yazar onu sil.

ben herşeyi kurdum düzgün çalısıyor ama ıd ve pw yi yazmıyor ne yapacam acaba?????

Ya peti nasıl kullandırıyoruz botta benim pet onüne gelen şeyi alıyor benim belirlediklerimi almasını istiyorum pick sekmesinde yazan peti tikliyorum fakat gene kafasına göre alıyor kullanan warsa yardımcı olabilir mi

Oyuna Girmeye Denerken Bi Anda Oyun Kapanıyor Hata Falan Vermiyor Ne Yapmam Lazım?

Kardeş bu patch geldi ya ondan önce gayet iyi çalışıyordu şimdi bufları basıyor el yakmayıda basıyor ama attack yapmıyor ne yapmalıyım??

Ya arkadaslar db botla gırıyorum denemeye baslıor 1 2 dk sonra atıyor onceden olmuyordu sorun nedır bılen bırı var mı

Yukarı Alt