kardeşim bi sorum olcak . ben herşeyi yaptım bottan da girdim oyuna ama oyuna girdiğimde hiçbirşey olmuyor . botu başlatmak için napcam herhangi bi kısayol yok mu ? sadece bottan oyuna giriyo ondan sonra bsey yapmıyo ?

uA_TAYFA_1905 demiş ki:
kardeşim bi sorum olcak . ben herşeyi yaptım bottan da girdim oyuna ama oyuna girdiğimde hiçbirşey olmuyor . botu başlatmak için napcam herhangi bi kısayol yok mu ? sadece bottan oyuna giriyo ondan sonra bsey yapmıyo ?
resimlerde gördüğün ayarları yapacaksın. Start basıp kasmaya başlayacaksın.

süper arkadas kurdum calısıyo ^^

ama bi sorunum var char yatınca kasmaya gitmiyor onu nasıl düzelticem?

alper7777 demiş ki:
süper arkadas kurdum calısıyo ^^

ama bi sorunum var char yatınca kasmaya gitmiyor onu nasıl düzelticem?
script yazmalısın ama elle bırakmanı tavsiye ederim.

Bored2Life demiş ki:
bunu aynı bu şekilde sunworld e uygulasam çalışır mı ?
Sunworld bölümünde bu konu var sr proxyle alakalı yoksa çalışır :thumbsup:

alper7777 demiş ki:
nasıl yanı anlatabilir misin
takılır bir yere giderken ve ata binmediği için slot uzaksa hp yi yer bitirir birde sana kolay olmemesi için pick bölümünden vigorları toplatmadı potion bölümündende %50 yapmanı tavsiye ederim.

Hocam script i ayarlayıp kaydet dediğimde hata alıyorum. Start demeden mi kaydedicez ? Yoksa vista da mı hata veriyor ?

botu kullanmak için oyuna tek seferde girmek gerekiyor galiba sabaha karşı denediğimde çalışıyordu oyundan çıktım 5-6 denemede girdim bot çalışmıyor şimdi

Bot güzel çalışıyor da gel gelelim şu scripti record ettikten sonra save edemiyorum. Yada hiç record etmiyor. Recorda bastıktan sonra birşey yazıyor mu notice gibi tepede koordinat belirten ? Eğer birşey yazmadan record ediyorsa save yapmaya çalışınca böyle bir hata çıkıyor;

buna devam dersem kaydetmeden kasmaya devam ediyor. Çıkış dersem komple bot kapanıyor. Yardımcı olursan sevinirim. Resimlerden anladığım kadarıyla seninde işletimin vista.

P.S İşletim Vista Home Premium
Net Framework 4

Yeni bir sorun daha :) skiller numara olarak gözüküyor. Allahım ya sabah normalken bişey yok akşam girince skiller bozuk nasıl iş anlamıyorum ya

Yukarı Alt