A

Anonymous

Guest
_AvRiL_ demiş ki:
lethal benim bi artislik felan yaptıgım yok o ne ole artis ıyggh igrenc bi laf 12 yas altı bebelerin kullandıgı bi soz kanımca nese ben fake avrile soyluyorum lafımı sen araya girme fakirlerin efendisi
bu arada fake avril sozum sana elle kasacak kadar salak deilim 1 botla kastık bu 2 serverın gercekten kralı oldum bu 3 oynamayı bildigim için oldum itemlarla felan deil bu 4 alayaına dolarım

Ben Leth4L .. Bana Bak Bebe Hatta Bebecik.. Hatta haLa Emzik Emen Kondaktaki Bebe ! Beni iyi dinLe ! Boş Boş Konuşma Burda !! KraLmış! Bende Sana şöyLe Bi Laf söyLim.. ALAYINIZ SIRAYA KRALINIZ Bİ ADIM ÖNE ÇIKSIN !!! Yine Diyorum Sen Artistsin Senden Artist'ide Yoktur Burda.. Sen KraLsan Bizde KraL ........ AnLadın Sen Onu. Hadi Canım Had Naş Naş.. Tahtına Dön Sen Tahtına.. Ama kaLkıp Burayıda Tahtın Sanma.. Sonra Burası Başına feLan yıkıLır. DeiL KraL Lağam Faresi biLe oLmazsın Sonra extraokk

Eyw.. Leth4L

vay be artis lafına cok takılmısın ben bole takıntılı adamların takınıtısı almam da ne yaparım kardeş allahtan herceles te oynamamısım oynasaydım cok canın yanardı canını yakacak tek kişi de benim artisligin luzumu yokD:

A

Anonymous

Guest
_AvRiL_ demiş ki:
vay be artis lafına cok takılmısın ben bole takıntılı adamların takınıtısı almam da ne yaparım kardeş allahtan herceles te oynamamısım oynasaydım cok canın yanardı canını yakacak tek kişi de benim artisligin luzumu yokD:

:mrgreen: Sen Kendini Ne Sanıyorsun Yaw Artist.. Evet aLLahan HurcuLeste Oynanamışsın.. Çünkü Daha Serverin İsmini Yazamıyorsun :mrgreen: Kim biLir Oynasan NeLer Yazardın.. Neyse Artist Hadi Dön Yuvana Orda Yap ArtisLiğini..

L3th4L demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:

:mrgreen: Sen Kendini Ne Sanıyorsun Yaw Artist.. Evet aLLahan HurcuLeste Oynanamışsın.. Çünkü Daha Serverin İsmini Yazamıyorsun :mrgreen: Kim biLir Oynasan NeLer Yazardın.. Neyse Artist Hadi Dön Yuvana Orda Yap ArtisLiğini..
botu bulan artis oluor derler ya ornek sekil 1 a hercules yazacaktım ama bi akıllı cıkar da beni uyarır die bi yem attım aldın yemini yahu bot olmasa var ya emin ol 60 lvl i gecmen coook zor olcaktı inan buna bu arada keske gelseymişim ''herceles'' de haddini bildirseydim beni bilen bilir bilmeyene bildirmek hakkımdır

ahh talha dedik size o kadar nwo olarak gecelim zaten tatildeydiniz hepiniz dönüşte baslıcaktım ama penny takas edince charı yattı o iş Crying or Very sad

awww beklicen o zaman sıranı daha ben sun filan siparisi vericem alıcam ohooo :p

lv90 cap tan sonra ilk acılan server a herkes davetlidir. tabi senin içinde bir sakıncası yoksa (gec olur diosan die dedim extraokk ) arada msn e gir özlettin kendini extrabeer

A

Anonymous

Guest
tan demiş ki:
arkadalsar duydygym kadarıyla darkorn bolunmus butun yuksekler cıkmıs neden ya ne oldu ????

Sad

Evet darkBORN dağıLmasını İstiyenLerin Duası KabuL oLmuştur... darkBORN guiLd'i Artık Yok ! Yok Derken Eski Kadrosu Yok... BakaLım iLerLiyen ZamanLarda.. NeLer bekLiycek BizLeri.. darkBORN guiLdinden AyrıLan
ArkadaşLarda Ve O guiLd'i Bu haLe Getiren arkadaşLarada TşkLerimi Sunuyorum.. Ama O guiLd siLinene Kadarda Ben O guiLde kaLıcam Gerekirse Tek Başımada oLsa biLe kaLıcam.. oLmadıysa guiLdsiz doLaşırık Artık Ne yapaLım :)

A

Anonymous

Guest
L3th4L demiş ki:
tan demiş ki:
arkadalsar duydygym kadarıyla darkorn bolunmus butun yuksekler cıkmıs neden ya ne oldu ????

Sad

Evet darkBORN dağıLmasını İstiyenLerin Duası KabuL oLmuştur... darkBORN guiLd'i Artık Yok ! Yok Derken Eski Kadrosu Yok... BakaLım iLerLiyen ZamanLarda.. NeLer bekLiycek BizLeri.. darkBORN guiLdinden AyrıLan
ArkadaşLarda Ve O guiLd'i Bu haLe Getiren arkadaşLarada TşkLerimi Sunuyorum.. Ama O guiLd siLinene Kadarda Ben O guiLde kaLıcam Gerekirse Tek Başımada oLsa biLe kaLıcam.. oLmadıysa guiLdsiz doLaşırık Artık Ne yapaLım :)
KAnka burda bana sataşmamı var omg :mrgreen:

hihi darkBORN dagıldı demek ha ne mutlu !ben HYSTERİA guıldındeyken bigboss global cekiodu bizi 1-2 ay sonra gorun serverın en saglam guıldı olcas falan filan gorduk en saglam guıldı :)

Ama[D]ouS ` demiş ki:
L3th4L demiş ki:
tan demiş ki:

Sad

KAnka burda bana sataşmamı var omg :mrgreen:

Tabi War Allahım Ya Mad Mad Mad

Yukarı Alt