Wax Whine demiş ki:
İmkansız. Neden imkansız? Bu private serverının yazıldığı programda tanımlı olan max sayı dizini 65984. Bu rakamı hiç bir dmg geçemez. Geçtiği zaman dmg sıfırlanır ve üstüne eklenir sıfırdan.
lafıda tam ağzımdan aldın ama source olsaydı olurdu olmadığı için fosss :beer:

lnTerpoL

Bilgiliyim
Wax Whine demiş ki:
İmkansız. Neden imkansız? Bu private serverının yazıldığı programda tanımlı olan max sayı dizini 65535. Bu rakamı hiç bir dmg geçemez. Geçtiği zaman dmg sıfırlanır ve üstüne eklenir sıfırdan.
acaba bu Lafn üstüne yine ısrar etcekmi o arkadaş merak ediyorum doğrusu :coffee:

ps: bu arada açıkLama süperdi hacım :muck: :muck:

lnTerpoL demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
İmkansız. Neden imkansız? Bu private serverının yazıldığı programda tanımlı olan max sayı dizini 65535. Bu rakamı hiç bir dmg geçemez. Geçtiği zaman dmg sıfırlanır ve üstüne eklenir sıfırdan.
acaba bu Lafn üstüne yine ısrar etcekmi o arkadaş merak ediyorum doğrusu :coffee:

ps: bu arada açıkLama süperdi hacım :muck: :muck:

Vayyy :santa: :santa: :santa: :santa: :santa:

bn bu konuda pek bir bilgim yok sadece meraktan soruyorum...

bu pvp server kodlarını girmek için daha fazla tanımlı sayı dizini olan bir prog. yokmu? makara:
peki eu gelmesine imkansız diyorlar o doğru mu?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
LethaLKiss demiş ki:

bu pvp server kodlarını girmek için daha fazla tanımlı sayı dizini olan bir prog. yokmu? makara:
Kodlaması çok zor, altından kalkılamaz. Joymax altından kalkıyor çünkü bünyesinde yüzlerce programmer var.

LethaLKiss demiş ki:

Eu %99 ihtimalle gelmez
bir emulator server kurun stat bug yapın max sayı 65535 tir yükseğe çıkaramazsınız bu kodlarda max sayı 65535tir.

Yukarı Alt