Server
Flora
Takımı
Galatasaray
- Resim Silinmiş.Damage Contest [ YARIŞMA ]

Yarışmamız çok basit canavara vuruşunuzu yapıp resmini çekip koyuyorsunuz. En çok vuran kişi kategorisinde sıralamaya giriyor.

Yapılacaklar ;

1) http://www.extraloob.com/v6 sitesine girilecek.

2) ardından şu linke tıklanacak ;

3) açılan sayfada canavara verdiğiniz hasarın resmini yollayacaksınız .

4) yolladığınız resmi buraya koyacaksınız.​

~ Kurallar ~

- Canavara vurmadan önce karakterinizin size ait olduğunu tespit edebilmemiz için http://www.extraloob.com Damage Contest diye chat ekranına bir kere yazmanız gerekmekte.
- Bunun dışında silk ile alınan buff avrupa buffları ve her türlü buff geçerlidir.Hiç bir sınır yoktur.
- Çin ve Avrupa ırkı ayrı kategorilerde yarışacaktır. Bunun yanı sıra kategorilerin alt bölümü olarak 10 DG , 9 DG ve 8 DG karakterler'de kendi bölümlerinde yarışacaklardır.

ch :
10dg >>> Cryolite >>> 662241 >>> Bow
9dg >>>
8dg >>>
7dg >>>

eu :
10dg >>> Tii >>> 482917 >>> Wizard | banavurma >>> 329881 >>> xbow
9dg >>>Fatal_Force >>> 211060 >>> Cleric
8dg >>>
7dg >>>

Yarışmada 10dg avrupa ve çin kategorilerinde birinci olanlara Cube tarafından karakter verilecektir.
Karakterler Apolloda 51 level nuker ve Apolloda 44 Level FF Bard'.

Saygılarımızla,

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yeahh işte çok zarif bir yarışma daha tebrikler hacım güzel bir görsel show izleyeceğiz bakalım en baba vuruşu yapan kimler.

ch :
10dg >>>
9dg >>>
8dg >>>
7dg >>>

eu :
10dg >>>
9dg >>>
8dg >>>
7dg >>>

sıralamayı gerçekten çok merak ediyorum EXL Ailesinin en haşin charları bakalım kimlerdeymiş.

Çok güzel bir düşünce
Ps:Benim ezik 80 nukerlede katılsammı ki kazanamam ama

buna yediğimiz damageler dahil olsun lütfen :lol: pvp yerinde 100 lv chinese bowdan 127k yedim o.O

EliteTurk

Aileden
extraloob demiş ki:
yeahh işte çok zarif bir yarışma daha tebrikler hacım güzel bir görsel show izleyeceğiz bakalım en baba vuruşu yapan kimler.

ch :
10dg >>>
9dg >>>
8dg >>>
7dg >>>

eu :
10dg >>>
9dg >>>
8dg >>>
7dg >>>

sıralamayı gerçekten çok merak ediyorum EXL Ailesinin en haşin charları bakalım kimlerdeymiş, manyang'a vurmayın pls :P
Ciddi olarak yüksek demage vurmak isteyen arkadaşlar zerk Scrollarla Manyanglara ignore+Critical gelmesini bekliyecektir :P Hayırlı olsun güzel yarışma :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
lütfen manyang'lara vurmayınız bir de şey vardı bir yehova'da sen dik kampanyası ahahaha alayına vurun higest score'ları görelim beyler 500k bekliyorum yeahhhhhhhhhhh :D

Yarışmayı daha önceden duyursaydınız benim Warlock+Cleric'in farmını sorna yapardım :twisted:

Ama napalım gençlerin önünü kesmemek için :P :lol:

Yukarı Alt