LegendMaster demiş ki:
extraloob demiş ki:
yeahh işte çok zarif bir yarışma daha tebrikler hacım güzel bir görsel show izleyeceğiz bakalım en baba vuruşu yapan kimler.

ch :
10dg >>>
9dg >>>
8dg >>>
7dg >>>

eu :
10dg >>>
9dg >>>
8dg >>>
7dg >>>

sıralamayı gerçekten çok merak ediyorum EXL Ailesinin en haşin charları bakalım kimlerdeymiş, manyang'a vurmayın pls :P
Ciddi olarak yüksek demage vurmak isteyen arkadaşlar zerk Scrollarla Manyanglara ignore+Critical gelmesini bekliyecektir :P Hayırlı olsun güzel yarışma :beer:
Manyanglarda olması şart değil.İgnore tutarsa zaten manyanga da aynı vuracak, medusayada aynı vuracak.İgnorenin özelliği zaten vurduğu canavarın defansını 1 e düşürmek

- Resim Silinmiş.

Hacklenen çarımdan Medusaya vurduğum damage Medusaya vurulduğu için pek iddalı değilim ama yinede bi şansımı deneyeyim dedim Manyanga vurmak nasip olmadı :S:S

Server:Redsea(idi)

Ps:Meteora denk gelmedi :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ciddi olarak yüksek demage vurmak isteyen arkadaşlar zerk Scrollarla Manyanglara ignore+Critical gelmesini bekliyecektir :P Hayırlı olsun güzel yarışma :beer:
mangyangda ne ignoresi yahu :P
warlock-2bard-cler ten oluşan bir partyde olanlar alır götürür yarışmayı :D

sponsorda ben olayım :P
lvl ine göre en iyi damage yapan kişi oylama tarzı bir şey ile belirlensin kazanana apollo da 51 lv Nuker (with dead pet) Charın skilleri iyidir itemler npc değildir xD
Kemalist olur dersen ilk mesaja koyabilirsin :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cube kemaliste pm atarmısın o ilgilenecektir char için walal müthiş olur char verirsek canımsın diyeyim şimdiden mucX :kalp:

pure int 100 lvl cleric 1. olur ( en en çok vuran tabiki :D )

favorim benimde warlock-cleric :D zaten manyang ların felan defansları 2.0 puan . eksiye bile düşebilir :D

extraloob demiş ki:
cube kemaliste pm atarmısın o ilgilenecektir char için walal müthiş olur char verirsek canımsın diyeyim şimdiden mucX :kalp:
pm attım ama henüz olumlu olumsuz bir cevap alamadım :wink1:

karincakyhn demiş ki:
pure int 100 lvl cleric 1. olur ( en en çok vuran tabiki :D )

favorim benimde warlock-cleric :D zaten manyang ların felan defansları 2.0 puan . eksiye bile düşebilir :D
eheeheh damage mükemmel olur :D

Yukarı Alt