Hadi bakalım sadece üyelik kaldı senin verdiğin üyeliklerin hepsi katil :lol:

Yeni hiç char açılmamış bir üyelik lazım onuda üyelik sitesi açılsın alıcam artık.. Sad

ganigani demiş ki:
C@sP3R demiş ki:
Girebilsek spyide yetiştiririz de ... :lol:
bence 90 olmadan zor gibi geliyo.çünkü çok hızlı lvl atlıyon ve gelekn exe göre gelen sp çok az Crying or Very sad ama tabi sabah akşam oyna 3-4 güne rahat 60 olursun extraokk
Utan madan gelen sp az diyo ya :lol: 5 lwl gap ta 6 sp alıyorum hala az diyorsun :lolmuch: :mrgreen:

|O²| demiş ki:
ganigani demiş ki:
C@sP3R demiş ki:
Girebilsek spyide yetiştiririz de ... :lol:
bence 90 olmadan zor gibi geliyo.çünkü çok hızlı lvl atlıyon ve gelekn exe göre gelen sp çok az Crying or Very sad ama tabi sabah akşam oyna 3-4 güne rahat 60 olursun extraokk
Utan madan gelen sp az diyo ya :lol: 5 lwl gap ta 6 sp alıyorum hala az diyorsun :lolmuch: :mrgreen:
ben gap bıraksamda aynı bırakmasamda aynı sp geliyo.ex çok geliyo hızlı lvl atlıyosun ama sp exle doğru orantılı değil.yani nasıl anlatıyım.joymax sroda.100exp yapana kadar baya ex topluyoduk.bunda 100 exp yapana kadar daha az sp topluyoz.

ganigani xp ile sp aynı ortantıda geliyor mesela ben 2 farkla gidiyorum 21k xp 1510 da sp geliyor bunun 10x oldugunu dusursek

orj serverda benim lvlimdekine

2100 xp 150 de sp gelicek

yani orantılı bunlar kahvekeyfi

Yukarı Alt