site ile serveri aynı hosta kurdular sanırım forumlar mafish oldu kapanmıs bilmiyoruz öncesinde bakim sandık am su an ariza var gibi gelio bana

- Resim Silinmiş.

İşte böyle kahvekeyfi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

bannedddd

Buralıyım
Kemalist demiş ki:
Rational demiş ki:
Eee ne beklersiniz ki bu yan imalattan? :mrgreen:
Razz Sanki Sizin İsronuz Çok Normalde Legend Geldiğinde 6 Saat Oyun Açılmamıştı :mrgreen: :lol:
Adı üstünde işte legend geliyor haliyle oyuna hemen giremiyorsun; çok doğal bence. Peki size şimdi ne geliyor? 100lvl capsi mi? Hahahaha. :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Rational demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Rational demiş ki:
Eee ne beklersiniz ki bu yan imalattan? :mrgreen:
Razz Sanki Sizin İsronuz Çok Normalde Legend Geldiğinde 6 Saat Oyun Açılmamıştı :mrgreen: :lol:
Adı üstünde işte legend geliyor haliyle oyuna hemen giremiyorsun; çok doğal bence. Peki size şimdi ne geliyor? 100lvl capsi mi? Hahahaha. :mrgreen:

Avrupa Gelicek Belki Yada Yeni Server Açacaklar :santa: Sizde Salı Günü Check Oldu Belliki Bizim Checkler Perşembe Günü Oluyor Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ganigani demiş ki:
kemalist ban demişler olaiblirmi bizim iplerin erişimini engellemiş olabilirlermi??

Neden Olmasın ? Gerçi Banlayacaklarsa Neden Bana Gm Account Verdi ? Gm e Extraloobu Falan Gösterdim Account İstedim Açtı . Şimdi Banlayacaksan Niye Acc Açıyorsun ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ganigani demiş ki:
popcorn yiyelim bari Exclamation ama oyun fevkaladenin fevkinde.3manyang kestim 3 lvl oldum :lolmuch:

:lol: Oyunu Bizim İnternet Cafeye Yükledim . Çocuklar Bağırışıyor Anaa Manyanga Gold Yüklemişler Diye :lol:

BEyLer ne zaman Açılacağı konusunda Bilgisi olan Yok mi? Question Question Question Question Question Question

Yukarı Alt