Bu kadarmı Olur artık o kadar harcadığım emek gitti ve harcadığım para

Bu gidişle herkezin charı soyulur durup durmadan charımız soyuluyorsa biz o oyunda nasıl oynuycaz GM lerin umrunda değil Böle oyun olmaz Olsun itemlerimi çalana haram ediyorum o itemleri

Bu sözLerin Aynısını ImseoLqun'u soyduğunda sana soylemiştik serhat.. o chara çok para harcadık .. sen bi çırpıda soydun charı .. ve sana küfürü bırak hakaret bile etmedim.. allah'a havale etmiştim seni .. şimdi umarım birazda oLsa beni , bizi anLarsın .. sadece ImseoLqun deil .. xxxD4xxx oLayınıda unutmadım .. hepsinin bi bedeli var ..
sen Ödemeye başLadın ..
Daha başLangıç kardeşim ..
Geçmiş oLsun

Bu sözLerin Aynısını ImseoLqun'u soyduğunda sana soylemiştik serhat.. o chara çok para harcadık .. sen bi çırpıda soydun charı .. ve sana küfürü bırak hakaret bile etmedim.. allah'a havale etmiştim seni .. şimdi umarım birazda oLsa beni , bizi anLarsın .. sadece ImseoLqun deil .. xxxD4xxx oLayınıda unutmadım .. hepsinin bi bedeli var ..
sen Ödemeye başLadın ..
Daha başLangıç kardeşim ..
Geçmiş oLsun
bunları yaptıysan iyi olmus

geçmiş olsun dostum benım charıda soydular.. xßßx Bazı 0.. lar var işte dert etme gel bnm gıbı cs oyna

arkdaslar benım l66l mide caldılar herkese soleyem oyunda gordukce bıkac soz solersenız sevınırım gecmısolsun knkı guıldım has kahramanıydın charım calınmasaydı aaaaaaaaaaaaaaaah

karakurt66 demiş ki:
arkdaslar benım l66l mide caldılar herkese soleyem oyunda gordukce bıkac soz solersenız sevınırım gecmısolsun knkı guıldım has kahramanıydın charım calınmasaydı aaaaaaaaaaaaaaaah

öteki arkaaşlara imse olguna crzy speara geçmiş olsun.

ı66ı has kahraman noldu +5 spear içinde patladı sanırım soyana helal olsun :D

not:ayrıca WolKe imseolqun un bni tanıyan sahibine xßßx e selamlarımı sunarım.

halilvurucu demiş ki:
karakurt66 demiş ki:

öteki arkaaşlara imse olguna crzy speara geçmiş olsun.

ı66ı has kahraman noldu +5 spear içinde patladı sanırım soyana helal olsun :D

not:ayrıca WolKe imseolqun un bni tanıyan sahibine xßßx e selamlarımı sunarım.
:thumbsup: :kalp:

eyw. kardeşim..
Char tek benim değildi .. ethem'de vardı .. ama sağolsun serhat soyunca charı soyuk olarak sattı ve oyunu bıraktı.. bende Sjsro ya qeçtim . oLan oLdu yapıcak bişiyimiz yok..

tekrar qeçmiş olsun

layn mert olm sopalıksın bak ln snı tutrz elbet elımze dusersn kımse kımsenn carını soyduu yok tmm akllı kns bıdaa tmm mı lan Bu arada Kerem Imseolqun u kım soydu yada caldı ? kımılerı senın caldıgını söyledı bılemıorm artk

Yukarı Alt