Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
bır tane adı herıfın tekı var adı Punsıer evımın anahtarı ondaydı. Evıme gelmıs bır gun ve benım laptop a trojan atmıs tarıh onun geldıgı gunu gosterıyor.Bu kadar aptaldım kontrol etmeden gırecektım yazık cok yazık

adama guvenıp anahtar verıyorsun adam makınaya trojan atıyor cok yazık cok

sadece guluyorum

bence punsier e hemen suç atma onun yaptığını nerden bilebilirsin ki irfan abinin öle bi amacı olsaydı bence senin evine girmeden de yapabilirdi popcorn

Cunku kendı agzı ıle eve geldıgını ve sarj aletı aldıgını soylemıstı. Trojanda geldıgı o gunu gosterıyor baska kımse gelmez eve evın anahtarı bır onda bırde ortagımda vardı ortagım yapacak degıl adam yenı pc alıyor hedıye zaten ısı gucu yokta ortagım trojan atacak tek suphelı o kalıyor zaten tarıh onu gosterıyor trojanı sılmeseydım ss alır koyardım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ne zaman şu forumda gereksiz iddialarda bulunmayı keseceksin merak ediyorum... Mumun çok fazla alevli yanıyor,dikkatli ol da tükenmesin...

jesuswan demiş ki:
Ne zaman şu forumda gereksiz iddialarda bulunmayı keseceksin merak ediyorum... Mumun çok fazla alevli yanıyor,dikkatli ol da tükenmesin...
sen ıddaa oldugunu dusun kotu bı nıyetım olsaydı konuyu buraya degıl genel bır yere acardım ama senın benle bı alıp veremedıgın var sanırım. bırde kullandıgın kelımelere dıkkat et hakaret ıcerıklı sozler kullanma bana karsı Agız kokunu cekecek degılım sen Kralligina hukmet

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Terbiyesizlik etme ismimi oku ben seninle ilk defa dialoga giriyorum,seviyesi olmayan insanlarla konuşmak pek tarzım değildir...

jesuswan demiş ki:
Terbiyesizlik etme ismimi oku ben seninle ilk defa dialoga giriyorum,seviyesi olmayan insanlarla konuşmak pek tarzım değildir...
iyi yaparsın bencede diyolaga girme benimle. Senin islerin vardir ugrasamazsin.Terbiyemi dedin yazdıgın sozcukleri ayir sec oyle yaz aptallik senle dogmus olmali

pfffffff

Aileden
Ben İrfan abinin böyle bir şerefsizlik yapacağına inanmıyorummm...

işi gücü yok ,kalkacak senin evine gelecek de trofen atıp gidecek hehe

adam zaten PC yazlımından hackerlikten alacağını almış evin anahtarı hikaye bırak bu işleri

eski nickindede hep punsire laf atıyordun

pfffffff

Aileden
jesuswan demiş ki:
O seni göremiyor artık hacım konuşma boşuna... :mrgreen:
öncelikle iyi akşamlar diliorum...

saol hacım hatırlatma için :mrgreen:

sonralıkla iyi akşamlar diliyorum..

extrabeer :mrgreen: :lolmuch: Razz

ve :) sizde inandiniz ?
bu adama ve eline taraam sornlari olmadan yada bole bir seye gerek duymayacagimib ilerek cafeme gelip selam verirken bir tek selamini alip yolladigim umursamadigim adamin oturup bilgisayarina torjen attim ve buna kendisi her nasil inandigini bilmiyorum ama siz inaniyorsaniz tanimamissiniz beni yazikki ne yazik uzuldum adina arkdasin hala polemige giriyor ve bunlari cafem kapisinin dibinde oldugu halde soyleyemeyip burada kalkmis gerizekali gerizekali konusuyor
hayatimda forum uzerinde kufur etmedim ama su an sunu yazicam

ALLAH KURAN BAYRAK VATAN NAMUS SILAH ANA BACI KARDES KUTSAL Saydigim tum degerler ustune yemin olsun ki inandigim tum degerler uc kurusluk bir oyun yada bir mevzu icin bu yemini etmeye bile gerek duymazken ettirenler utanmali
ben o bilgisayara en ufak bir islem yapmadim trojen spy virus tarzi bir seyler atmadim Ben ortaya anami bacimi degerli saydigim tum kutsal seyleri koyup soyluyoum boyle bir sey yapmam ihtiyac bile duymam hala kendisi birilerini kendisini kaideye alip umursadigini sanip boyle seyler yaziyor

Simdi ben diyorum ki bu arkadas anasini bacisini oyuna baskalarinin anasini bacisini kattigi gibi katabilirmi ?
bunu yapmis kesin benim makineme trojen atmis anam avradim olsun bacim sole bole olsun diyebilirmi

ben diyorum Anam avradm olsun ki bacim soyle boyle olsun ki aklimdan ne gecer ne umursarim ne kayda alirim evinde kac yuz insanin girip ciktigi belli olmayan evini genelev gibi kullanan adam bir sarj cihazi almak icin girdigim ki anahtari emanet ettigi arkadas eve kari kiz atiyor ki ben ondan aldim anahtari bana bu iftirayi atiyor ve inandirmaya calisiyor
ddigim gibi ben bunu yapmadim ama yaptigima inaniorsan bu mekanada adim atma selam verme baris abiymis suymus buymus degil burada hersey bana sorulur senin gibi coluk cocuklari bu cafeye sokmuyorum telefonun bile ustume konusurken adam gibi konus istesem neler yapacagimi hayal edemessin
daha fazla uzatmiyorum

ha bu arada inananlar icind iyorum bana ikinci yuzu cikanlar icin :)
bu salak olan arkadasin charini hackledigimde makinesine hic bir sey atmadim ve gece sirf bir kurusluk oyun icin kalkti saygideger abime kufur etti bende oturdum almanyadaki makinesine turkiyeden Essantional net isimli programlar girdim ( sonucta arkadasin almanyadaki ipisi statik) ve icine bir tek autoexe.bat olusturarak yazdgi tum bilgileri kendi mailime yollamasi icin ufak capli bir kod yazdim yani evine gitmem usenirim ben :)
tuvalete kalkmiyom :) usendigimden :)
ama ddigim gibi komik ve acizsin ki olmayan bir seyi olmus gibi anlatman elinden aldigim chari hic dokunmdan sadece sevdigim bir adama ettigin kufurleri geri aldiktan sonrba vermem ben dedigim gibi bu yaptiklarimdan asla gocunmam ben bunlar icin ceza yedim askerligimi yaktim gelecegimi karartim bunu biliyorsun ve emin ol salaksin bana trojenin loglarini yollayabilecek kadar mertmisin bakalim aile degerleri inanclari ne kadar kutsal sayiyorsun ?

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt