paralı değil ya.ben biraz önce girdim eski bi charla ve kastı tabi nerde olduğunu hatırlamadığım için kasarken öldü... ama şuanda açamıyorum Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad

koca sitede hic cince bilen yokmu dicem program cin harflerinden degilki ne oldu belirsiz +-$&?£ böyle seyler var bisey anlasılmıyoki cince olsa en azından translate ise yarıycak engilizceden cözcemde bisi anlamıyom ya ne yazabilyon ne cevirebiliyon Mad

Siva demiş ki:
paralı değil ya.ben biraz önce girdim eski bi charla ve kastı tabi nerde olduğunu hatırlamadığım için kasarken öldü... ama şuanda açamıyorum Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad
nasıl girdiğini bi sölesen ii olur. yani id ve pw nere yazcaz?

per_matik demiş ki:
Siva demiş ki:
nasıl girdiğini bi sölesen ii olur. yani id ve pw nere yazcaz?
Bütün sayfalara bakmamışsın.5 veya 6. sayfada botun ingilizce ye çevirlmiş hali var.ordan bakabilirsin..
ama çalışmıyo ....

sabahgezen demiş ki:
ingilizcesi ii olan arkadaşlar bot-net.com adrresinden nası çalıştığını öğrensin ama orada ki paralı bunun paralı olup olmadığını bile anlayan olmadı.. :lol:
nası programmıs bu böle yaw..
paralı dedim zaten kahvekeyfi

Crying or Very sad aga sakın bu hack dosyası olmasın doğru söleyin . Crying or Very sad

Morwena

Buralıyım
arkadaşım ztn bu programı çözemedik dedik bu programda normalde paralıymış capişşş Razz

Yukarı Alt