cavede kac lvl monsterslar war kac lvlde cave e girmeme lazim ve hangi mosnteri kesmem laziim hic birini bilmiorum yardim bekliorum

50 lvlden aşağı giremezsin zaten ama 50 lvlde gezmeye girersin gibi geliyor en son canavar 70 lvl sonra ver elini açık hava :) bunalıo insa cavede kasa kasa ama en iyi kaıslan yerde cave

61 de cave gorevleri baslar 61 e kadar yetilerde 61 den sonra cavede kasabilirsin Wink

st3llo demiş ki:
caveye en az 50 de girersin ama gezinti maksatlı canavarlara dalma yatarsın en az 55 gibi git ben ole yapıyodum 56 olunca gelsim meteorlar
Bi intçi oraya 63 den önce giremez. Canavarlar başına toplanır yatar,orda kasılamassın ex düşersin hele bi de botsa hiç şansın yok :mrgreen:

hacker__ demiş ki:
st3llo demiş ki:
caveye en az 50 de girersin ama gezinti maksatlı canavarlara dalma yatarsın en az 55 gibi git ben ole yapıyodum 56 olunca gelsim meteorlar
Bi intçi oraya 63 den önce giremez. Canavarlar başına toplanır yatar,orda kasılamassın ex düşersin hele bi de botsa hiç şansın yok :mrgreen:
benim intciyle ben 64 olmadan girmem :mrgreen: yani yeni silahlardan önce :lolmuch:

TheMyth_ demiş ki:
hacker__ demiş ki:
st3llo demiş ki:
benim intciyle ben 64 olmadan girmem :mrgreen: yani yeni silahlardan önce :lolmuch:
+1 :lolmuch:

bn glavier 58 den önce asla 64 de de hep ordaym en garantisi 64 de yeni silahla we adam gibi kıyafetlerle

Yukarı Alt