acaip seyler sallamayın... eger kafalarına taktıkları seyi diyosan o silkle alınıyor hani kafasında kaplan falan oluyor o işte

ben biliyorum hatta ben kendimi earth ghosta cevirmiştim adamlar mask satıyolar sag tus yapınca dönüşüyon 15 dk istersen iptal edebiliyon

evet ben satıyorum mesela 300 k dan
alan var baya.
adamlar istanbul da 50-100 k ya satıyor :)
ama gereksiz birşey.
50 k deger de 300 degmes.
ayrıca questlerden çıkıyor diye duydum.

beyler bu skil ile olan bişey daggerların 20 lvl de açılan (monster mask)dye bi skilleri var o skill i kullanıcağınız zaman yaratığın tam ölmek üzereyken kullanmalısınız ve maske haline geliyor(kesinlikle ne görev verio ne npc de satılıo bu sadece daggers lara verilen bi özelliktir)nerden biliorsun derseniz ben kendim yapıyorum. kahvekeyfi

wolf4*
wolf name=mıster_wolf
guild=_2oo7_(master)

bendeki SSler bunlar bizzat kendim çektim

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
(Monster mask)(sadece daggers skill iyle yapılmaktadır)(20 lvl de monster mask diye skill var onun sayesinde monster mask oluyor)(ister sat ister kullan)(acayip para kazandım bunun sayesinde) :mrgreen: extrabeer

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
PC_kopat demiş ki:
bendeki SSler bunlar bizzat kendim çektim
(Monster mask)(sadece daggers skill iyle yapılmaktadır)(20 lvl de monster mask diye skill var onun sayesinde monster mask oluyor)(ister sat ister kullan)(acayip para kazandım bunun sayesinde) :mrgreen: extrabeer
bende buldum crossbow da yapabılıyor o skıll ı bı kere

hotanda kaca aliolar bi bilgis ola nwarsa yaassin benbi 12 tane birktirdim satcamda nerde satsam dah ii pra kaanirm ona bakiom :lol:

kardes paylasım için tesekür edrim bide bowda hangi skil oldunu sölesen ben bulamadımda
simdiden ThX

Yukarı Alt