mesela cerberus'ta iken onu giydik diyelim sonra öldürdük cerberus'u bize cerberus mask verir mi? :mrgreen: gerçi skill kullanmadan ölmez ama.. :mrgreen:

Chauncey demiş ki:
mesela cerberus'ta iken onu giydik diyelim sonra öldürdük cerberus'u bize cerberus mask verir mi? :mrgreen: gerçi skill kullanmadan ölmez ama.. :mrgreen:
hayır sadece general şeklindeki mobların maskeleri yapılabiliyor champion giant veya unique yapılamıyor
valla ben kendi maskemi kendim yapıyom :lol: lvl 40 a kdr istekle donuşturme bilem yapıyom
en güzelide döşütğünüz mobun ozellikleri geliyo size earth ghosta donuşmek baya iyi motor gibi uçuyo mubarek :mrgreen:

rokue skılını ac orda maske resımlı bı skıl var onu ac ve up la skılının lwl ı yettıgı canavar ları öldür o sıkıle tıkla yere bı tane torba duser onu alın yerden al sana güzelmi maske :D

Bu bir rogue skilidir.Rogue de açılan bir kaç skille belirli bir levele kadar olan canavarların maskelerini düşürebiliyoruz.Irk ayrımı yapmaksızın her çar giyebiliyor.Ayrıca giyilen maskenin şekline bürünmekle kalmayıp onun gibi vuruyor ve o şekilde hareket ediyoruz.Ama dikkat edin skill vuramıyorsunuz...

Pro

rank8
hamster544 demiş ki:
Bu bir rogue skilidir.Rogue de açılan bir kaç skille belirli bir levele kadar olan canavarların maskelerini düşürebiliyoruz.Irk ayrımı yapmaksızın her çar giyebiliyor.Ayrıca giyilen maskenin şekline bürünmekle kalmayıp onun gibi vuruyor ve o şekilde hareket ediyoruz.Ama dikkat edin skill vuramıyorsunuz...
Arkadaşım niye 2007 temuzunda yazılmış konuyu cevaplıosun ki :lol:

o maske skilli rogue charlarda 20 lwlda açılıo istedi mobun maskesini yapabilio maskeye tıklıyıncada o mob oluosun :wink1:

bky

rank8
bir rogue skilliyle canavarın maskesini düşürebilirsin.dikkat ederseniz genelde satanlar hep rogue hem de rogue charım var ondan biliyorum

:D:D 2007 konusu hortlamış xD mod farkında olmadan cvplamış herhalde :D:D ondan önce cvplayan bi dengesiz var çünkü :D

Yukarı Alt