İğrenç kelimesi bulunduğu sırada, bulan kişi bu oyunu görseydi, şu anda iğrenç yerine cod kelimesini kullanırdık.Ya 5 yıldır bıkmadılar mı hep aynı tantana hep atari grafikleri... Oyun 2025 yılında geçsede hiçbişey fark etmez cod bitmiştir.

bence olmamış, gelecekte geçen cod mu olurmuş hiç. yine de bekleyip görecez

call of duty 2'den beri oynayamadigim icin(iyi bir bilgisayarim hic olmadi) bana kalirsa benden gercek oyun :D
sizin beklentiniz cok beyler.ne yapsin daha adamlar.simulasyon makinasi yapsinlar elinize silahi versinler anca tatmin olcaksiniz artik.kolay degil boyle oyunlar yapmak.

Takımı
Galatasaray
Çıkış tarihi 6 Kasım 2012 olarak tahmin ediliyor , bilginize..

Dulce Amor demiş ki:
call of duty 2'den beri oynayamadigim icin(iyi bir bilgisayarim hic olmadi) bana kalirsa benden gercek oyun :D
sizin beklentiniz cok beyler.ne yapsin daha adamlar.simulasyon makinasi yapsinlar elinize silahi versinler anca tatmin olcaksiniz artik.kolay degil boyle oyunlar yapmak.
http://www.youtube.com/watch?v=9DM7NsxOS0Q&ob=av3n

Şunu izledikten sonra fikrin değişecektir. :D

Cod2 zamanı cok cok daha güzeldi ki online oynaması bin kat daha zevklidi 3 yıl Cod2 online oynadım:)

yıl 2012 hala cod2 Toujane Tunus oynuyoruz.
yıl 2012 hala counter-strike oynuyoruz.
yıl 2012 hala pes 2006 oynuyoruz.
yıl 2012 hala cm 2003-2004 oynuyoruz.

demek istediğim son zamanlarda çıkan eski oyunların yeni sürümleri asla ilk oyunlarının ellerine su dökemeyecekler...

Takımı
Galatasaray
bf3 ile yarışabilecek bir oyun yapamamışlar bunun haricinde tutarsak iyi birşeye benziyor çok iyi demek için bf3'ü yok saymamız gerek ama buda imkansız görünüyor

mw4 cıkar mı acaba.

senaryoyu merak ediyorum nolacak

makarov öldü soap öldü yuri öldü sandman grinch hepsi öldü sayılır.bi nikolai kaldı

cıkmayacak gibi ama merak ediyorum doğrusu

DukeNukem demiş ki:
mw4 cıkar mı acaba.

makarov öldü soap öldü yuri öldü sandman grinch hepsi öldü sayılır.bi nikolai kaldı

price yeni bir ekip toplayıp çıkabilir belki ama zor belki black opsta o da olur

Takımı
Besiktas
ironEyE demiş ki:
İğrenç kelimesi bulunduğu sırada, bulan kişi bu oyunu görseydi, şu anda iğrenç yerine cod kelimesini kullanırdık.Ya 5 yıldır bıkmadılar mı hep aynı tantana hep atari grafikleri... Oyun 2025 yılında geçsede hiçbişey fark etmez cod bitmiştir.
hahahah bu nasil bir isyan yapanin kemikleri sizlamadiysa Etkin degilim :D

Maddy demiş ki:
DukeNukem demiş ki:
mw4 cıkar mı acaba.

price yeni bir ekip toplayıp çıkabilir belki ama zor belki black opsta o da olur
black opsta olmaz 2025te geçiyor zaman

Yukarı Alt