Server
Flora
Takımı
Galatasaray
exl'de satılan çalıntı charlar veritabanımızda kayıtlıdır 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
benim charımda normal çıkıyor neden çünki çalıntı değil buradaki charlar sadece çalıntı olan charlardır 8)

Ps : arkadaşlarınız char falan satın alacağı zaman lütfen bu arama motorunda charı sorgulatın çalıntı char almayın lütfen.

extraloob demiş ki:
benim charımda normal çıkıyor neden çünki çalıntı değil buradaki charlar sadece çalıntı olan charlardır 8)

Ps : arkadaşlarınız char falan satın alacağı zaman lütfen bu arama motorunda charı sorgulatın çalıntı char almayın lütfen.
Okan abi benimkini düzeltirmisin lütfen.Yanlıs anlasılma olcak charı satamıcaz yav :P

nick SnaKe_MaMBa
server Mercury
build Warrior
lvl 100

char benim :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crisis demiş ki:
extraloob demiş ki:
char çalıntı ama bro 8)
abi char benim 2 yıldır ben kullanıyorum kim diyo calıntı diye.Bir program yapdınız o da bozuk yaa :confused1:

kuzum şöyle düşün orada listelenen her charın yeni sahibi gelse ve dese ki bu char çalıntı değil ahahaha orada char kalmaz di mi :coffee:

Beyler bu sistem aylar öncesinden beri birçok veri toplanarak yapıldı.Onlarca topic karıştırıldı.Sahtekarlar bulundu.Hepsi kayıt edildi.Burada kayıtlı olan veriler 1-1.5 yıl içinde olan neredeyse bütün hırsızlık olaylarına ayna tutuyor.

çarınızın çalıntı olduğunu dolancele kaydetmek istiosanız tek yapmanız okan abi ye çarınızın lwlini adını serverini buildini yazıp pm atın ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cakaltepeli demiş ki:
ne saçma adamlarsınız yhaw sen nerden bilcen çalıntı olup olmadığını

şaka gibisin gerçekten hani hakaret etsem bana yakışmaz biz bu proje için 1 ay geceli gündüzlü çalıştık gelmiş süper proje diyeceğine neler diyorsun ama sende haklısın beyin boş zeka yetersiz olunca algılamakta zor olacaktır :muck:

Yukarı Alt