Veritabanı bizim elimizdedir bu bir extraloob.com yapımıdır dolayısıyla sürekli güncel olacaktır o hususu kafanıza takmayınız.

Takımı
Besiktas
Çarımın kaydı bulunamadı denildi , şimdi çalıntımı değilmi anlamadım? :P

SweeTChieF demiş ki:
Çarımın kaydı bulunamadı denildi , şimdi çalıntımı değilmi anlamadım? :P
Proje daha yeni, 3 aya kalmaz çoğu çalınan charların sisteme girilmesiyle tam anlamıyla oturacak..

extraloob demiş ki:
bu database rev6'da bile yok sadece bizde var bu bağlamda proje zamanla gelişecektir şu anda sitemizde ki çalıntı charların bilgilerini çekiyor, charı çalınan varsa ve database'de bulunmuyorsa bana özel mesaj yoluyla pm atsınlar lütfen :muck:

Evet benimde çarım eklenmiş teşekkürler okan abi isteyen bakabilir.
lmSoGood Küçük L :D

bence sacma çünkü kontrol yaptım bu sitede calıntı olarak hera serverinde sadece 3 car var ve her hangibi bi bilgi çıkmıyor genede emege saygı

Çalınan karakterler bize vahiy yoluyla gelmiyor.duyulacak,kanıtlarını göreceğizki veritabanına işleyelim zamanla çok geniş bir arşiv olacak hergün güncelliyoruz :beer:

Leetnock demiş ki:
Çalınan karakterler bize vahiy yoluyla gelmiyor.duyulacak,kanıtlarını göreceğizki veritabanına işleyelim zamanla çok geniş bir arşiv olacak hergün güncelliyoruz :beer:
:beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sroman1 demiş ki:
bence sacma çünkü kontrol yaptım bu sitede calıntı olarak hera serverinde sadece 3 car var ve her hangibi bi bilgi çıkmıyor genede emege saygı

saçma mı biz dev gibi veritabanı oluşturalım bunları kayıt altına alalım sonra programı yazıp veritabanına bağlayalım ve çalıntı charlar olara listelensin sen gel saçma de şaka gibisin, yazık.

Ps : tüm dünya bu arama motorunu kullanacak 8)

Yukarı Alt