Popomu...

• Tuvalet kağıdı ile silip hayatıma geri dönüyorum.

Votes: 34 52,3%
  • Klozetin musluğunu açarak yıkıyorum.

Votes: 29 44,6%
  • Duşa girip temizliyorum.

Votes: 2 3,1%

• Total voters
    65
Jigsaw demiş ki:
Espio demiş ki:
Jiggy harikasın :mrgreen:
benim görüşüm duruma göre değişir normal acelem olan zamanlarda 1 olmakla beraber rahatsız olduğum zamanlarda 2 huylu olduğum zamanlar da 3 olur cevabım , ancak genelde tuvalete kitap okumak için girdiğimden ötürü hiçbirini yapamadan çıktığımda olur
İşte benim adamım, tuvaletin birincil amacı kitap okumak ve ağırlık çalışmaktır benim için de. :P
hehe ben genelde gazete okurum köşe yazılarını vs. klozetin yanında mutlaka bir gazete bulunur.Arada kitabın heyecanlı bir bölümünde olursam kitapla girip heyecan geçene kadar durduğum da olur. :coffee:

PS:Benim tarzım bu şıklardan hiçbiri değil.^^ Gazetenin üstünde de her zaman ıslak mendil bulunur.Onunla silerim.En kolayı 1. ve 2. şıkların birleşmesi gibi birşey. :mrgreen:

Alafranga tuvaletin tepesine çıkanımı ararsın, tanziği kıçına yiynce hiiiaaaa diyerek kaçanımı..

peheyy..

şööyle uzun bi tuvalet kağıdı koparıp katlıyorum

origamı falna yapıyorum arada

sonra bi güzel sıyırıyorum ki tabakta kalmasın :mrgreen:

Jigsaw demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
Hiçbir konuda bu kadar ciddi yazılar yazıldığını görmemiştim
Bu sosyal bir yara, yıkama işlemi 5dk. sürüyorsa, her gün 3 kere tuvaletinizi yaptığınızı var sayarsak 15dk. eder. 1 haftada 105dk. 1 yılda 5460dk. yani 4 gün kadar. Tüm dünya milletleri bizden 4 gün önde, halkın tuvalet kağıdını nasıl kullanacağını öğrenmesi lazım.
Zuhahahhahaha yarıldım öldüm beachde koptum geberiyorum :mrgreen: :mrgreen: Hay allahım ne yorumlar varya kilit atın yoksa biri gülmekten ölücek ne kadar ciddisiniz ya bide

Ya tırnağının aralarına girenleri de temizlemek için ayreten elini yıkıyıcaksan isal ölümcül hastalık olurdu o zaman kıçını yıka elini yıka sil sıç dakka başı gel falan derken yaşlanıp ölürsün zaten.

Ya tırnağının aralarına girenleri de temizlemek için ayreten elini yıkıyıcaksan isal ölümcül hastalık olurdu o zaman kıçını yıka elini yıka sil sıç dakka başı gel falan derken yaşlanıp ölürsün zaten.

Lanet olsun ! Konuyu çok geç gördüm ya :? Zaten birazdan ölcem gülmekten :mrgreen:

Normalde önce kuru kağıtla sil, sonra kağıdı ıslat ve sil, sonra geri kalanları kuru ama çok az ıslak tuvalet kağıdıya sil :beer: :mrgreen:
Bu yöntemle küresel ısınmanın getirdiği fazla su tüketiminde önüne geçmiş oluyoruz 8) :mrgreen:
Çok özel buluşmalarda vslerde gideceksem ve malum işi yaptıysam mutlaka duşa girerim ne olur ne olmaz :P :mrgreen:

dR.NooB demiş ki:
Lanet olsun ! Konuyu çok geç gördüm ya :? Zaten birazdan ölcem gülmekten :mrgreen:

Normalde önce kuru kağıtla sil, sonra kağıdı ıslat ve sil, sonra geri kalanları kuru ama çok az ıslak tuvalet kağıdıya sil :beer: :mrgreen:
Bu yöntemle küresel ısınmanın getirdiği fazla su tüketiminde önüne geçmiş oluyoruz 8) :mrgreen:
Çok özel buluşmalarda vslerde gideceksem ve malum işi yaptıysam mutlaka duşa girerim ne olur ne olmaz :P :mrgreen:
okdr ayrıntıya ne gerek vardı yaw :mrgreen: :P

Yukarı Alt