-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
[
[/quote]
yencek tabi nolcak baska---Ankara dayıZ..Gençlerbirliği maçına gidiom ben yeneriz geliriz inş.[/quote]
sen arnavutmusun[/quote]
deilimde ne Alakası war :mrgreen: :mrgreen:[/quote]
sordum sadece

Jigsaw

Aileden
Başlığın kenarında "süs" dediğin o "][][][][>>>><<<<][][][][" şekilleri o kadar görüntü kirliliği yaratıyor ki başlık isimlerinde. X_X

Jigsaw demiş ki:
Başlığın kenarında "süs" dediğin o "][][][][>>>><<<<][][][][" şekilleri o kadar görüntü kirliliği yaratıyor ki başlık isimlerinde. X_X
ii de gs nin we fb nin de fun club die bi topic açılmıs onlardada böyle süsler war onlara hiç bi moderatör böyle bişiy dememiş bana neden diosun??anlamadım kahvekeyfi

Jigsaw

Aileden
mel1h___ demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
ii de gs nin we fb nin de fun club die bi topic açılmıs onlardada böyle süsler war onlara hiç bi moderatör böyle bişiy dememiş bana neden diosun??anlamadım kahvekeyfi
PM attım Jesuswan'a onlara yazmamışım haklısın. Yazarız. Hatta ASCII kullanmışlar Opera Minide falan PDA'yı kilitliyor.

hakem Yaktı bizi 3 puanı biz hakettik...Hakem kötü çıktı...adamın kaleye arkası dönük adam kendni yere attı pen. werdi..Şİmdi burda kfr etcem banlancaz kahvekeyfi

Yukarı Alt