Pro

rank8

Kapinin oraya bicak salamaya basldi o tarafa ilerledi ve Zombiler Buna dalmiyor. Bilgilendirme istiyorum Toxi,Snake,Blt bilen solesin yaw... :mrgreen: :mrgreen:

Bende bole yapip ex kasmak istiyorum....

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Adam hacker, kullandığı da bir hack işte .. Duvara giriyor, zombilerde bunu görmüyor doğal olarak ..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
mavii demiş ki:
evet ya böyle yapanlar var biriside tum partiyi tarıyordu havadan uçanlar bayrakla havada uçup diğerine konanlar.. teyy çavuş oldum bu arada :mrgreen:
Woaw çavuşum, emrinizdeyim :mrgreen:

PS : Hayırlı olsun.

Toxicated demiş ki:
Adam hacker, kullandığı da bir hack işte .. Duvara giriyor, zombilerde bunu görmüyor doğal olarak ..
Hayır hack değil.Bug.
O bölgede açık var.
Eğilip bıçağa basılı tutup oraya girince pat diye sanki bir yere düşüyorsun [Alt kata ] 1 cm vs alt kata iniyorsun zombiler seni görmüyor ama 10 lv ı geçtikten sonra vah haline :mrgreen:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
DaRKWaTcH demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Hayır hack değil.Bug.
O bölgede açık var.
Eğilip bıçağa basılı tutup oraya girince pat diye sanki bir yere düşüyorsun [Alt kata ] 1 cm vs alt kata iniyorsun zombiler seni görmüyor ama 10 lv ı geçtikten sonra vah haline :mrgreen:
Sonuçta illegal bişey :P Yap onu git foruma koy ben bunu yaptım diye de gör bakalım sonun ne oluyor :lol:

Bence bug bu çok gördüm adam bıçakla duvara vurarak içeri giriyo sonra bi alan içerisinde zombiler buna saldıramıyo herkez ölünce bu lavuk harekete geçiyo xD

oyunun zevki kaçar zaten bunu yapanları rahat geçiyorum cabinde ^^

Yukarı Alt