köpek balıkları kan kokusu almzlarsa saldırmazlar ee ailednde kmsenin bi yeri kanamadıgına göre doal olrk saldırmaz :wink1:

işin şakası bi yana köpek balıkları eğer dalgıçların üzerinde bir cihaz vardı onun sayesinde saldırmamış olabilir yada aç değildir köpekbalıkları bişiyi merak ederlerse ıssırır tadına bakarlar.... dicovery de gördüm admaın bırının sadece kolunu koparım gıtmıstı galıba tadını begenmedı:)

Bıktım artık ya :D Her gören ps ps ps ps. Ordan resim geldi ps burdan haber geldi ps . Nedir sizdeki bu inanç anlamadım ki. Tv'de haber olarak verildi diyorlar tutturanlar yine tutturuyor ps diye. Garip insanlarsınız. Ps diye yorum yapıp post kasacağınıza bişey demeyin bari.
+ Güzel paylaşım sağol

RiqueLme

Bilgiliyim
Polgara demiş ki:
Bıktım artık ya :D Her gören ps ps ps ps. Ordan resim geldi ps burdan haber geldi ps . Nedir sizdeki bu inanç anlamadım ki. Tv'de haber olarak verildi diyorlar tutturanlar yine tutturuyor ps diye. Garip insanlarsınız. Ps diye yorum yapıp post kasacağınıza bişey demeyin bari.
+ Güzel paylaşım sağol

arkadasım tmm tek bisi sorcam sana :D

o cocugun yerinde oLsan o kadar köpekbalıgını görünce haLa foto cekmeye mi ugrasırsın yoksa kacarmısın??

eher kacarsanda k.balıgına yem olursun buda ayrı bisi seni balık zanneder yem yapar o ufacık tefecik balık :D

Denizde k.balıgını görürsenin eher yapabilirseniz sabit durun :D kacmaya kalkmaın
Dunya hayatı Game Ower oLur ^^

Prestij

Tanınıyorum
Gerçekten inanılmaz, köpekbalığı sanki belgesel çekimlerinde kameralara alışmışda görüntülere yansımak için can atıyor gibi çıkmış :D dua etsinler sanırım karnı tokmuş yoksa o büyüklükte bir balık ikisini birden yutardı tahminim, yada balıkta körlük var biraz :wink1:

Yukarı Alt