Windy

Üsttekinin Verdiği Kelime Sana Neyi Hatırlattıgını Yazıp Alttakı Icınde BIr Kelıme Soylemen Yeterli :twisted:

Yıne Ben Baslıyorum ^^

Türk Sineması

Lag ve benzeri olaylara kızdığımda bir seferinde duvara fırlattığım sonrasında 4 parçaya bölünen eski klavyem.
Post kasmak.

ironEyE demiş ki:
aklıma birileri geliyo ama söylersem ayıp oyuzden eski ben i yazıyorum aklıma ironEyE geliyo eskiden çok post kasardım :P

facebook
Elimden gelen gayretle girmeyeye çalıştım. Mesaj yazmamaya susmaya saygı göstermeye çalıştım. Ama kusura bakmayın.. Evet önceden hata ve HATALAR yapmış olabilirim. Eskileri insanın tekrar tekrar yüzüne vurmak ayıp kacıyor.. Bu kadarını söylemişsin kardeşim gerisinide söyle çekinme..

Kusura bakmayın Topic'i kirlettim. :wink1:

Oyuna devam.

...
...
Alttakine geçiniz.com

SePPuKu demiş ki:
ironEyE demiş ki:
aklıma birileri geliyo ama söylersem ayıp oyuzden eski ben i yazıyorum aklıma ironEyE geliyo eskiden çok post kasardım :P

facebook
Elimden gelen gayretle girmeyeye çalıştım. Mesaj yazmamaya susmaya saygı göstermeye çalıştım. Ama kusura bakmayın.. Evet önceden hata ve HATALAR yapmış olabilirim. Eskileri insanın tekrar tekrar yüzüne vurmak ayıp kacıyor.. Bu kadarını söylemişsin kardeşim gerisinide söyle çekinme..

Kusura bakmayın Topic'i kirlettim. :wink1:

Oyuna devam.

...
...
Alttakine geçiniz.com
yaw ben sana bişi mi dedim şimdi aklıma gelen kişi bambaşka biriydi tüm yazımı onunla geçirdim başka bi siteyede ve burayada üye olduğundan ismini sölemek istemedim ama madem istiyon al demek istediğim kişi BatıKraldı herşeyide üzerinize alınıyosunuz ya :?

Yukarı Alt