ekran kartıyla alakalı bişey ama çözümünü bilmiorum Rolling Eyes ama bilen bilio yazarlar şmdi bekle

Ekran kartıyla alakası yok.
Update'ler sonucu bazen teleportlarda bazende durup dururken oyundan atıyor.
Oyundan attığı zmnda bu hata veriyor.
Senle ya da senin pc'nle alakası yok.
Herkeste var bu sorun Wink

DnA

rank8
yaptım onnarı acaba pc nin 4 gündür aralıksız açık olmasından olabilir mi Rolling Eyes

katılıyorum bişi olmaz 4-5 günden 1 ay bile bişi olmaz hatta kasayı tutup ters çevirirsen sallasan bile çalışırken hiç bişi olmaz (CD sürücüleri boşken tabii)

DnA

rank8
ekran kartı cayır cayır...dinlendirsem düzelir mi aceP?

TheMyth_ demiş ki:
www.silkroadonline.net/dataroom sen yinede burdan bi ekran kartının driverlerini yeniden bir indir... detective
aynen bende yükledim artık atmıyo
ama arkadaşta yükledi ama onda hala atıyo detective
genede sen bak snein bilcen iş

valla bende de aynı hata var kuramadım. directx prgramını kurdun mu sen eğer kurmadıysa bi dene valal ben kurduğum halde giremedim

bu hatanın sebebi ekran kartının fazla ısınıp asırı kullanılmasından oluyor dinlendirdiğin zaman sorun ortadan kalkıyor.bendede aynı sorun oluyordu..7/24 acıktı ve 2-3 saatte bir aynı hata ile atıyordu...ekran kartım cok ısınıyordu..dinlendirip sogumasını bekliyordum bir sorun olusmuyordu.şimdi yeni bir çözüm buldum 7/24 acık ve kasamın kapagı acık karsısında vantilatör var.sürekli sogutuyor ve bu hatayı,sogutmada basarılı olmaya basladıgım günden bu yana unuttum...

söylemesi benden,denemesi sizden....

Yukarı Alt