ya ben bi türlü çalıştıramadım acele cwp dioki program düzgün olarak başlamadı fln bu bi arkadaştada olmuş cwp yazmamışsınız cwp pls

ya kardeşim konu açıyosunuz ne cewap var ne bişey cewap verinde yapalım bizde çözün şu hataları lütfen

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

KÜÇÜK EMRAH extraokk

Morwena

Buralıyım
arkadaşlar bence Programı çok acil işlerinizde tabiki çift çekirdeği Pcsi olan arkadaşlar kullasın Çünki Pc yi aşırı kastırıyor en iyi bir Pcyi bile çok kastırır Wink

bu belirgin bişey deil konuyu açan arkadaşımız bize ss çeksin siteye koysun ozmn alta alsın sroları orda 2 tane oldugunu görelim bnm pc intel core duo 2 E6600 2gb ram kingston olmuyor nasıl oldugunu ayrıntılı anlat herkes yapsın derim tşk.ler :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

bence milleti kandırıyosun valla çalıştıgını bi ispatla ispatı bile yok ortada Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

pfffffff

Aileden
siz ne kadar salak beyinli insanlarsınız anlamıyorum
sizin yüzünüzde adam siteyi terk etti
çalışmayan program sabit olmaz anlayamadınızmı halen
o programları o adamlar günlerce uğraşıp yapıyorlar sizin emeğe saygınız bu kadarmı

Yukarı Alt