Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mantık enteresan çift çekirdekli işlemciler için Razz

scream gelsin hemen deniyorum Wink

yaw bu iş yerindeki makineler Core2duo çok iyi bi şekilde çalıştı..Bu durumu adanalı bi arkadaş vardı PID olayını anlattım sro_clientteki PID check eden bişey var.. adam asm bilmem dedi ama bişeyler bakarım dedi.. bunu yaptı core2duo da çalışıyor.. Benim sorunum şu .) core2duo makinem yok ... Dedik bari olanlar faydalansın :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
eğer ki çalışırsa çok güzel olur lakin en az 2 gb ram ister bu Rolling Eyes

evet biraz ram istiyor buda cok dogal çünkü işlemcinizin tamamını kullanmayacak sro_client açacaksınız. Dogal olarak bilgisayarınız birazcık demeyelim baya bi ram lere abanacaktır..

bu arada bugün oyun screenshotlarını biraz ayıkliyim dedim gözüme oasisteki senle yaptıgımız bi konuşmalı screenshot takıldı Oasisteki :) dedim vayy bee amma zaman geçmiş .)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ceceronsun bende hatırladım da aradan amma süre geçti be Rolling Eyes :lolmuch:

Morwena

Buralıyım
hacım extra indirdim çalıştırayım mı bişe olur mu bende 512 Ekran kartı Asus 2 Gb kingston Rem 250 gb Hdd var bişe olur mu çalıştıram mı ?

muıltı de çift char açmak için 1 gb ram yaptık yalan oldu
şimdi bu yöntem çıktı Core2Duo işlemci alıcam anakartta değişiyor dimiş o zaman offf off bizim makina yalan oldu :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Morwena demiş ki:
hacım extra indirdim çalıştırayım mı bişe olur mu bende 512 Ekran kartı Asus 2 Gb kingston Rem 250 gb Hdd var bişe olur mu çalıştıram mı ?
program söylendiği gibi ise sende canavar gibi çalışır bence dene test et lakin önce programın güvenilirliğini test et ama detective

pfffffff

Aileden
Morwena demiş ki:
oke hacım tarattırıyorum hemen Cool
Tarattırmana hiç gerek yok arkadaşı tanıyorum ve bir sorun çıkmayacagını biliyorum
ama içim rahat etsin dersen tarat
zaten virüstotal tarama sonuclarını vermis.

MertCan demiş ki:
multiclient oyuna dc vermeden girmeyi sağliyodu sanirim u an çoğu server bos zate ilerde işime yarar

slm,

bu yazi dogrumu?

Ben multiclienti oyunu ayni anda 2 kez acabilmeye yariyor biliyorum.

ve su ana dek bu programla 2 client acabilen oldumu arkadaslar.

Eger olursa süper, bu aralar bir dostumun oyununu da benimkilye beraber kastiriyom, ikisini beraber kastiririm vallaha:-))

Morwena

Buralıyım
ehhuhahaua koptum walla mertcan amma sallamışsın be kardeşim wallaha Coolmulticlient 2 veya ikiden fazla fazla sro_client açmaya yarıyor Cool
mrtslk demiş ki:
MertCan demiş ki:
multiclient oyuna dc vermeden girmeyi sağliyodu sanirim u an çoğu server bos zate ilerde işime yarar

slm,

bu yazi dogrumu?

Ben multiclienti oyunu ayni anda 2 kez acabilmeye yariyor biliyorum.

ve su ana dek bu programla 2 client acabilen oldumu arkadaslar.

Eger olursa süper, bu aralar bir dostumun oyununu da benimkilye beraber kastiriyom, ikisini beraber kastiririm vallaha:-))

Yukarı Alt