Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

212

rank8
hmzsnmz demiş ki:
KraLDqkN demiş ki:
Benide Alırmısınnn add me PLS :?!!!
Öncelikle İlk sayfadaki kurallara bakıp , Eğer aykırı bir durum yoksa başvuruda bulunalım lütfen arkadaşlar ?!!!!!!!
kurallara baktım aykırı bir durumum varmı bilmiyorum ama lütfen benide alın

KraLDqkN demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
KraLDqkN demiş ki:
Benide Alırmısınnn add me PLS :?!!!
Öncelikle İlk sayfadaki kurallara bakıp , Eğer aykırı bir durum yoksa başvuruda bulunalım lütfen arkadaşlar ?!!!!!!!
kurallara baktım aykırı bir durumum varmı bilmiyorum ama lütfen benide alın
1-post sayın yetersiz
2-gerekli paylasım yapmamıssın bölüme
bunlar yeterli almamak için bence :wink1:
ayrıca post sayısı ile taraftarlık ölçülür mü deme kural böyle. ?!!!!!!!

Ben bir kaç şey paylaştım..Fakat illa 500 post sınırını geçmem mi gerek.. ?

asdx7794 demiş ki:
anlamadıım şey 500post ?¿ foruma yeni başlayanlar fanatik olmuomu?¿(amacım hakaret,kavga v.s del ama 500 pst sınırı yüzünden birçok fanatik diğer gruplara gidio :( (bende dahil) )
zaten 500 post hemen herkes üye olamasın diye :wink1:
normal bir forum kullanıcısı 500 post icin forumda bayaa zaman gecirir ^^
eger bu konudaki mesajları okursan herkesin sorunu bu fakat diger fun club larada bakarsan daha yuksek post sınırı oldugunu goreceksin ^^.

belirsizzzzz

Aileden
Arkadaşlar;
Burda 500 post neden 200 post olmazmı yeni üye fanatik olamamazmı demeyin.Çünkü fan cluba girdiğiniz an size bjk Fan club ve beşiktaş bölümünde kilitleme,taşıma,loogo görüntüleme yetkileri veriliyor.Yani her yeni üyeye yetki verseydik ne olurdu halimiz bilmem.Post Sınırı 500 dür.Referansı olmayanlar alınmayacaktır.Bilginize...

BaTTeRST demiş ki:
Arkadaşlar;
Burda 500 post neden 200 post olmazmı yeni üye fanatik olamamazmı demeyin.Çünkü fan cluba girdiğiniz an size bjk Fan club ve beşiktaş bölümünde kilitleme,taşıma,loogo görüntüleme yetkileri veriliyor.Yani her yeni üyeye yetki verseydik ne olurdu halimiz bilmem.Post Sınırı 500 dür.Referansı olmayanlar alınmayacaktır.Bilginize...
eline saglık ercan , ne güzel yazmışın öyle. 6-7 sayfa oldu burada yazılan bir bunu anlatamadım bazılarına ... ?!!!!!!! ?!!!!!!...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
hmzsnmz demiş ki:
BaTTeRST demiş ki:
Arkadaşlar;
eline saglık ercan , ne güzel yazmışın öyle. 6-7 sayfa oldu burada yazılan bir bunu anlatamadım bazılarına ... ?!!!!!!! ?!!!!!!...
Evet Ben De Bi Zamanlar BJK Fun Cluba Gireceğim Diye Deli Gibi Post Kasıyodum :D
Ah Yine Eski Günlerimi Hatırladım :(

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt