Burası Bjk Fan Club'a Üye Olanların Konuşma Alanıdır .

Muhabbet Alanı Kuralları :

1 - Fb,Gs vb.Takımları Aşağılayacak Sözler Söylenmemelidir.
2 - Hiçbir Şekilde Küfürlü Konuşulmamalıdır.(Kısaltmalarda Dahil .)

Yukarıda ki Kurallara Uymayanlar Bjk Fan Club'dan Bir Daha Alınmamak Üzere Atılacaktır..

Saygılarımla...

Ben Konuşmayı Başlatıyorum , Tüm Beşiktaşlılara Selam ....

Tüm Beşiktaşlıları Fan Club'a Bekliyoruz. O Yüzden öyle Yazdım . Sende Beşiktaşlıysan konuşabilirsin , Ama O zmn Seni Fan Club'a da Alabilirim ? :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ne gerek vardı muhabbet alanına ? Tamam diğer fan clublar topic açtı diye illa bizdemi açmalıyız ? Fan clublara uğrayan bile yok. Kaldı ki GKFC'de muhabbet ediliyo-ki orayada uğrayan yok-.geri kalan süredede konuşmayı verin ki GKFC'yede konu kalsın ?

Sabah , öğlen , Akşam Saatlerinde Canı Sıkılanlar Buraya Uğrayıp Konuşabilirler...
Yinede Siz Uygun Görmediyseniz Kilitleyebilirim Ama Ztn Bence GKFC'ye Girilmemesinin Sebebi Sadece Gece Açık oLmasıdır.

Gameworld

Bilgiliyim
Bu topic tutmaz 6-7 gün aralıklarla mesaj yazılıyor gereksiz bence sabitten indirin

Wax Whine demiş ki:
Ne gerek vardı muhabbet alanına ? Tamam diğer fan clublar topic açtı diye illa bizdemi açmalıyız ? Fan clublara uğrayan bile yok. Kaldı ki GKFC'de muhabbet ediliyo-ki orayada uğrayan yok-.geri kalan süredede konuşmayı verin ki GKFC'yede konu kalsın ?
Burada katılmıyorum bro , diğerleri açtı diye özenti olmayız . Ayrıca güzel birşey bu. GKFC ayrı taraftar için ayrılan yer ayrı. Burası iyidir :thumbsup:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
hmzsnmz demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Burada katılmıyorum bro , diğerleri açtı diye özenti olmayız . Ayrıca güzel birşey bu. GKFC ayrı taraftar için ayrılan yer ayrı. Burası iyidir :thumbsup:
Uğrayan ?

Wax Whine demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Uğrayan ?
Zamanla olacaktır ^^

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
hmzsnmz demiş ki:
Emma W. demiş ki:
beyler ne olacak bu bjk nin hali 5. hafta oldu 1 galibiyetimiz var sizce kim suçlu?
Tüpcüden tut denizliye kadar hepsi suçlu işte :P :P
tüm yönetim suçlu geçen sene şampiyonuna yakışmayacak transferler yaptık ve lige o kadar kötü başladıkki anlatamam bnm düsüncem kesin ligin ilk yarısı ilk 5 e giremeyeceğiz.ikinci yarıda forvete adam akıllı adamlar gerekiyor yoksa bu iş olmaz ayrıca denizlinin gs macında bi sucu yoktu bence galatasarayın kadrosu bizim kadromuzdan cok cok daha üstün

Çok çok da üstün değil oyuncuları doğru sistemde doğru yerde oynatmıyor denizli. Elinde Holosko gibi oyuncun varsa oynatacaksın ne olursa olsun , oynatmazsan kalırsın böyle. Bir tek Holosko mu sorunumuz değil tabi ki ama genel olarak Denizli'nin hatası oyuncuyu sisteme uyduruyor halbuki oyuncuya göre sistem yapsa çok daha başarılı olur takım

Milano demiş ki:
Exl Basketball Fan Club topigi kadar hiçbir fc sohbet topigi tutmaz xP

bu arada beşiktaştan hiç umidim yok bu sene :lol:
Tutmaz tabi temelleri ben attım oranın :P :lol:

Ps: Hacı aslında kadro güzel kötü değil sahadaki oyun kadar yani xD Ama dedim ya oyunculara uygun sistemle oynatmıyor takımı. Misal Nihat ileride yanlız oynayamaz , koyacaksın kanada ilerde nobre yada bobo olacak diger kanada da holoskoyu koyacan top ederler rakip defansı valla xD

daha yeni başladık :D üzülmeye gerek yok :D
bencetakım BJK asıl sorunu yıldırım demirören...
adam BJK gibi takımı sömüre sömüre bittirdi. yuzde 65 lik hissesi kadar bjk nin demirörene borcu var bu adamın ne yapmak istediği hakkında hiç olumlu düşüncelerim yok...

Lev Trocki demiş ki:
daha yeni başladık :D üzülmeye gerek yok :D
bencetakım BJK asıl sorunu yıldırım demirören...
adam BJK gibi takımı sömüre sömüre bittirdi. yuzde 65 lik hissesi kadar bjk nin demirörene borcu var bu adamın ne yapmak istediği hakkında hiç olumlu düşüncelerim yok...
Tüpcü belamız oldu gitse de kurtulsak diyeceğim ama giderken de içine etmiş vaziyette gidecek , söylentilere kadar 2017ye kadar olan gelirleri şimdiden kullanmış takımın xD

Yukarı Alt