leblebi tozu
soda kapaklarını düzleştirirdik taso yerine oynardık :lol:
meybuzlarımız vardı :curtain:

Avasin

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Konu tahmin ettiğim gibi giderse çok eğlenceli, çok duygu yüklü ve sürükleyici bir konu olacak.

-Herkes konu altına kendi çocukluğuna dair hatırladığı en güzel olayları, oyunları, nesneleri, gelenekleri paylaşacak. Bakalım hangi neslin çocukluğu çok daha eğlenceliymiş.

Ben başlıyorum:

K.maraşta halâ var bunlardan.

Gökhan o eskimedi, git bir devlet ilk okuluna bilgisayar laboratuarında hala bunlardan görebilirsin. Hatta istanbul üniversitesindeki elektronik bölümü laboratuarlarında bile gördüm.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
1

2

3; benden başka yapanlar vardı fakat resmini çekmiş biri varmıdır... sanmam :mrgreen:

Mortal Kombat bütün hareketleri bir deftere yazardık harita metot 100-150 sayfa full aşağı yukarı ileri gard aşağı aşağı yukarı gibi listeyle doluydu her karakteri özenle yazmıştım

Prada

Bizim zamanımızda burda ADAM'lar vardı sevdiğimiz özlediğimiz.. Yıllar sonra girdim tekrar çok değişmiş herşey...

Beni hatırlayan varmıdır bilmiyorum ama burda çok güzel, çok uzun zamanlar geçirdik tek tek isim saymayayım güzel insandı hepsi..

Bu mesaj TanerUNER rumuzlu uyeden alinti yapildi
TanerUNER demiş ki:
1

2

3; benden başka yapanlar vardı fakat resmini çekmiş biri varmıdır... sanmam :mrgreen:

Mortal Kombat bütün hareketleri bir deftere yazardık harita metot 100-150 sayfa full aşağı yukarı ileri gard aşağı aşağı yukarı gibi listeyle doluydu her karakteri özenle yazmıştım
dediğinin aynısnı mortal kombat 4 için yapardım ben de 1 sene fark var sanırım aramızda :P Tüm fatalityleri ezberlerdik çok güzeldi :rolleyes1:

o sulug sakızın mükemmel bir tadı vardı hatırlıyorum hala :)

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Prada rumuzlu uyeden alinti yapildi
Prada demiş ki:
Bizim zamanımızda burda ADAM'lar vardı sevdiğimiz özlediğimiz.. Yıllar sonra girdim tekrar çok değişmiş herşey...

Beni hatırlayan varmıdır bilmiyorum ama burda çok güzel, çok uzun zamanlar geçirdik tek tek isim saymayayım güzel insandı hepsi..
OMG. Yıllar sonra seni buralarda görmek ne güzel abi. Vallahi çok şaşırdım nicki görünce. Hoşgeldin :)

Zamanında güzeldi. Feysteki aktiflikten daha kral ortam vardı. Muhabbetler sohbetler hersey çok iyiydi. Kısmet diyelim napalım :)

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Prada

Son msj tarihlerime baktım da 2010 ardından bi kaç 2011 :) Zaman çok hızlı geçmiş.. Dün gibi sanki oyun parkımızdı burası, kayıt olduğum gün aklımda 2007 neresi 2015 neresi :)

Eskilerden kim var senden başka? Cihan falan? Dönemin global modları falan vardı hamza sönmez falan.. Okanın msjlar kemaliste dönmüş cihana mı ne satmış bir sürü olay olmus

Takımı
Besiktas
Pradanın imzası çok iyi be hep ordan geliyor aklıma ahaha :D

Prada

Hayır hayır ilk playboy jiggy'di jigsaw yani ben ikinci nesil playboydum.. O rütbe kalkmış sanırım zaten

Bu mesaj Prada rumuzlu uyeden alinti yapildi
Prada demiş ki:
Son msj tarihlerime baktım da 2010 ardından bi kaç 2011 :) Zaman çok hızlı geçmiş.. Dün gibi sanki oyun parkımızdı burası, kayıt olduğum gün aklımda 2007 neresi 2015 neresi :)

Eskilerden kim var senden başka? Cihan falan? Dönemin global modları falan vardı hamza sönmez falan.. Okanın msjlar kemaliste dönmüş cihana mı ne satmış bir sürü olay olmus
Son 6 yılda attığım 6. mesajım sana gelsin. :) 2009'da terk ettim buraları şimdi kimsecikler yok.

Prada

Ahaaa titoooo eski dost.. Sen göz kulak oluyomuşsun yine ben hiç girmedim vay hacım kaç sene oldu ya..

Yukarı Alt