_EleCtrA_ demiş ki:
helal olksun elıne saglık cook gusel olmus valla extraloob yazısıda cok gusel olmus helal
bi sen anlıon derdimi o kada uraştım yazmak için sadece güzel deyip geçiyorlar

kardeşim şu paralarla ve elixirlerle yazdığın exl süppperrr yemin ederim müthiş

hayır ama gercekten mukemmel olmus neden dersen ya sankı elınle duseltmıssın gıbı dumduz exl yazıo onu yapmak kac saatını aldı ya ozellıkle para ile yazdıgın hayran kaldım elerıne saglık yoruldumn ama degmıs gercekten emege saygı :lol:

elxrde arkadaslardan biri bi ara yardım etti parayı ise önce her yere para dagıttım( çok hızlı tabi ) sonra exl yazısı olcak şekilde fazlalıkları aldım

brawo n dıım dıcek bısı bırakmamdın saten elıne saglşık tekrardan cok uzaymıyım :lol: gusel bı calısma olmus fakat cokda ılgınc

Wooot süper olmuş ama elixirlarla yapılan bariz ps belli oluyor yani.. extrabeer

super yaaa :lol: ya sen hangi server dasın ve bu elıxır lerle ımza yaptıgın zaman varya benıde cagır bende bakam nasıl oluo almam :lolmuch:

fuem1907 demiş ki:
super yaaa :lol: ya sen hangi server dasın ve bu elıxır lerle ımza yaptıgın zaman varya benıde cagır bende bakam nasıl oluo almam :lolmuch:
gel odine senle beraber daha güzel şeyler yazalım ama senle elixirle yazmam alır gidersin hepsini mazallah paralarla yazarız chin tombunda
Cool

EXL yazızı PS değil.Eğer Dikkat ederzeniz elixer lerin ışıklarına dikkat edin hepzi farklı bir kaçı aynı. :?!!!
Ama Goldla yazılana bir yorum yapamicaç popcorn

MrT3CHN0 demiş ki:
EXL yazızı PS değil.Eğer Dikkat ederzeniz elixer lerin ışıklarına dikkat edin hepzi farklı bir kaçı aynı. :?!!!
Ama Goldla yazılana bir yorum yapamicaç popcorn
saol okada uğraştık gelip bide ps demiolarmı diyom gelin odine karsınızda yazim die saolasın kardesim

kolay gelsın beyler pc yapımı ıle el emegı arasında fark var basda okudugunuz gıbı el emegı bu lutfen emege saygı eger pc ıle yapmıs olsa herkes gıbı durustyce soler tabıkıde gusel olmusmu dıe ama lutfen emege saygı kolay gele

Niye bana ö.m atıyosun anlamadım topicimi karıştırma falan..
Ayrıca ps olmasa bir merdivende elixirler öyle durmaz dikkat ederseniz sanki düz kağıtta duru gibi duruyor..Biri yukarda biri aşşağıda.. Idea
Söyliyeceğin bişey varsa burdan söyle canımcım.. Idea

oyunda merdivenler düz bayır gibidir bilmionmu çok detaylı oyunlarda farklıdır sora ps die suçluyon

resimler gercekten cok guzel emegine saglik lakin kesin bir ithamda bulunmamakla beraber ps olma ihtimali war gibi. Eline saglik super ssler

Yukarı Alt