- Resim Silinmiş.Bu güzelmiş

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
babal2 demiş ki:
yav amma çok post kasıyosun her 4 mesajda 1 yorum pls yazıyo Shocked
bunu bnm sana yazdığım msjdan etkilenerek yazdıysan bn sana sole bi cvb vermek istiyorum '' saydınmı sayd gör'' :lol: :mrgreen:

al işte 7 tane post kasmışsın :mrgreen: sen bide benimkilerini say ama gerçekten güzel sslerin var.

1
beytobond4 demiş ki:
sanki eşşek başı osuruyo , diğer bütün konulara cvb yazıyonuzda bnm açtığım konulara nie yazmıyonuz '' bni beğenmiyır mısınız?'' :'(
2
beytobond4 demiş ki:
hadi yorumlar amaa
3
solunda basa yorum lutfen yenileri nasıl
4
ewet arkadaslar yenileri nasıl yorum ama
5
6
7

Jigsaw demiş ki:
Güzel ssler alıyorsun. Tebrikler. Elixirler ps değil mi şimdi? detective
ps dien arkadaslar için (jigsaw dahil)
1.si 300 silk için sahtekarlık yapcak halim yok bn zaten buxto ile ayda 600 silk kazanıom (200 ile pre geri kalanı arkadaslara satıom :lol:)
2.si madem ps dionuz yarışmadan çekin bni.
3.sü öle sıra ile nasıl denk getirion diyenler için : oyunu ilk açtığında yere attığın şeyler sıralı düşer yani oyunu açtın diyelim yere para attın önüne düştü diyelim sonra attın arkana düştü diyelim böle böle dewam et (önüne,arkana,sagına,çaprazına) bunları yazdım oyunu kapatım açtım yere düşenler aynı şekilde düşüo yani (önüne arkana sagına çaprazına) bn de bunları göz önünde bulunaraktan yerimi deiştirip atıom yere
BUNLAR YETERİNCE AÇIK MI ?
YOKSA DAHA YAZİMİ?

beytobond4 demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
1.si 300 silk için sahtekarlık yapcak halim yok bn zaten buxto ile ayda 600 silk kazanıom (200 ile pre geri kalanı arkadaslara satıom :lol:)
3.sü öle sıra ile nasıl denk getirion diyenler için : oyunu ilk açtığında yere attığın şeyler sıralı düşer yani oyunu açtın diyelim yere para attın önüne düştü diyelim sonra attın arkana düştü diyelim böle böle dewam et (önüne,arkana,sagına,çaprazına) bunları yazdım oyunu kapatım açtım yere düşenler aynı şekilde düşüo yani (önüne arkana sagına çaprazına) bn de bunları göz önünde bulunaraktan yerimi deiştirip atıom yere
YOKSA DAHA YAZİMİ?
yav afedersin ama amma attın bea ayda 600 silk 60 $ demek bux.to ile toplam 265 reklama tıklamışsın oda 2,65$ ediyo lütfen yalan söyleme.

bannedddd

Buralıyım
Bunun yazılması imkansız ötesi..! Elixirler merdivende öyle durmaz, bir sürü yere atarsın ama her yere dağılır ve üst üste toplanır. Onları aradan çıkarayım EXL yazayım derken bütün elixirler ortadan kaybolur. 5 dk'da kayboluyorlar senin bunları yazman değil 5 dk, 5 saati bulur. Wink Aynı şekilde gold ile de EXTRALOOB yazısı yazılamaz. Kesinlikle ps ama kolay gele sana.. kahvekeyfi

babal2 demiş ki:
beytobond4 demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
YOKSA DAHA YAZİMİ?
yav afedersin ama amma attın bea ayda 600 silk 60 $ demek bux.to ile toplam 265 reklama tıklamışsın oda 2,65$ ediyo lütfen yalan söyleme.
gel gör internet cafeler den üyelik alıyorum ewde her bbir hesapla ayrı ayrı tıklattırıom
şimdi bi pc den bir hesabın reklamına tıklanıo dicen programı vr 25 üyeliğim var hepsinide aksama kada tılatıom msn yi kaydet sana da anlatiim

Yukarı Alt