sroda en sevmedııgım kıısıler turkler beyler hem char hırsızları 73 lwl charı calıyolar bıde ana bacı kufur edıyolar charı sankı onlar kastılar alalhım delırcem gavur dedıklerı onlar kadar seker ınsanlar yok beyler turkler kadarda serefsız yok oyunda bı gavurun sıze yaptıgı bı kotuluk varmıdır yoktur ama serefsız turkler den turkten affedersınız gelır neyse a.q 73 lwl charı caldı exchangeden a.q Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

erdemS demiş ki:
sroda en sevmedııgım kıısıler turkler beyler hem char hırsızları 73 lwl charı calıyolar bıde ana bacı kufur edıyolar charı sankı onlar kastılar alalhım delırcem gavur dedıklerı onlar kadar seker ınsanlar yok beyler turkler kadarda serefsız yok oyunda bı gavurun sıze yaptıgı bı kotuluk varmıdır yoktur ama serefsız turkler den turkten affedersınız gelır neyse ** 73 lwl charı caldı exchangeden ** Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
+56548745646546546546546
10 türk dostun olacagına 1 yabancı dostun olsun (guild hariç extrabeer ) :mrgreen:

herkez şerefsiz deildir...Şerefliler her zaman wardır...Ve Biz Türküz bunu unutma eğer Türk olmaktan memnun deilsin...Bu BAYRAĞIN aLtında yaşama...eet Bazı şerefsizLer war ama BUnlara Türk Dİyemessin TÜRKLÜK ayrıcalıklıdır...O Hackleyenlerder şerefsizin önde gidenidir..Ne MUtLu TÜRKÜM Dİyene!!!..SAgyıalar

mel1h___ demiş ki:
herkez şerefsiz deildir...Şerefliler her zaman wardır...Ve Biz Türküz bunu unutma eğer Türk olmaktan memnun deilsin...Bu BAYRAĞIN aLtında yaşama...eet Bazı şerefsizLer war ama BUnlara Türk Dİyemessin TÜRKLÜK ayrıcalıklıdır...O Hackleyenlerder şerefsizin önde gidenidir..Ne MUtLu TÜRKÜM Dİyene!!!..SAgyıalar
+554546544684
aynen katılıyorum...

gavurun yaptığı kötülük varmı dedin ama

dün 80 lvl bi blader seni kasıyım 200 k para ver dedi (adam gavur) tmm dedim ujigilerin oraya gittik şimdi ver fln dedi bende işi sağlama almak için önce 100 k vericem dedim adam aldı 100 k yı ve ne kastı ne bişi alır almaz direk oyundan çıktı 100 k değersiz bi para ama yakışırmı 80 lvl bi adama insanlar ne kadar hazıra alışmış öle Rolling Eyes

nuk3r_tr demiş ki:
gavurun yaptığı kötülük varmı dedin ama

dün 80 lvl bi blader seni kasıyım 200 k para ver dedi (adam gavur) tmm dedim ujigilerin oraya gittik şimdi ver fln dedi bende işi sağlama almak için önce 100 k vericem dedim adam aldı 100 k yı ve ne kastı ne bişi alır almaz direk oyundan çıktı 100 k değersiz bi para ama yakışırmı 80 lvl bi adama insanlar ne kadar hazıra alışmış öle Rolling Eyes

nuker 100k ııcn 80 lwl adam oyundan cıkmaz :lolmuch:

işte bu adam eldorado da ujigilere gittik bi iki tane kesti parayı aldı oyundan çıktı

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yaw adam önce exp-item distrubition attı onun için söledim öle mi kasacaktı beni

erdemS demiş ki:
sroda en sevmedııgım kıısıler turkler beyler hem char hırsızları 73 lwl charı calıyolar bıde ana bacı kufur edıyolar charı sankı onlar kastılar alalhım delırcem gavur dedıklerı onlar kadar seker ınsanlar yok beyler turkler kadarda serefsız yok oyunda bı gavurun sıze yaptıgı bı kotuluk varmıdır yoktur ama serefsız turkler den turkten affedersınız gelır neyse ** 73 lwl charı caldı exchangeden ** Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
100 % katiLiyorum !

LibLib demiş ki:
erdemS demiş ki:
100 % katiLiyorum !

srodakı turklerın %90 kanı bozuk Evil or Very Mad

Yukarı Alt