Staj --> İzmir Enka Elektrik Üretim ve Dağıtım Lmt
nasıl bi genelleme yapıosunuz yaw =) benm oynadıgım charların hiç birinin basına kotu bişe gelmedi hiç kımse ile de bi sorunum olmadı ha turk oldugumu da çok fazla bilen yoktu , hiç para dilenmedim , hiç kimseye kufur etmedim , direk yabancıları kendıme dusman gormedım, falan fıstık..
ayrıca bole seler yapan Türk lerin de kımler oldugu ve yaş grupları belli extraokk en ufak şeyde küfür eden bi insan , bunun hala oyun oldugunn bilincine varmamış olan insan kaç yasında olabilir hangi zihniyet ile bu oyunu oynar hala anlayabilmiş değilim Rolling Eyes

jR_ demiş ki:
hiç kımse ile de bi sorunum olmadı ha turk oldugumu da çok fazla bilen yoktu , hiç para dilenmedim , hiç kimseye kufur etmedim , direk yabancıları kendıme dusman gormedım, falan fıstık..
en iiysini yapmissin TürKLerLe fazLa samimi oLmiyacan oLursanda sadece gercek hayattan tanidikLarinLa kahvekeyfi

LibLib demiş ki:
jR_ demiş ki:
hiç kımse ile de bi sorunum olmadı ha turk oldugumu da çok fazla bilen yoktu , hiç para dilenmedim , hiç kimseye kufur etmedim , direk yabancıları kendıme dusman gormedım, falan fıstık..
en iiysini yapmissin TürKLerLe fazLa samimi oLmiyacan oLursanda sadece gercek hayattan tanidikLarinLa kahvekeyfi
Lib lib sen kendini suan TÜRK mü görüosun bn seni TÜRK olarak Görmüorum..Türkleri Bu kadar NAsıl aşşalayabilirsiniZ...ATATÜRK bu vatanı Bize aşşalayalım die mi Bıraktı....Ne olursa olsun...Ne MutLu TÜRKÜM dİyene...!!!

Yukarı Alt