Ewt Arkadaşlar Beklenen Paylaşım Beklenen Kişiden Yani Benden(Gaza Geldim :lol: ) Geldi.!!!
Buyrun Linkimiz : http://rapidshare.com/files/45267473/Ac ... _Macro.rar

Açıklama : Softmod'un sürekli yenilenmesinden bıkanlar için yeni bir çözüm sunuyorum.
Program softmod dan alakasız olarak sadece srobotv1.69 un varlığına ihtiyaç duymaktadır.Srobot un crack lanmasını sağlamaktadır.Ancak softmod daki gibi zoom hack ve ekstra client açma gibi özellikler olmadan yani bildiğimiz paralı orjinal botun cracklanmasını sağlamaktadır.

*** Öncelikle altta linkte verdiğim dosyayı indiriyoruz ve içerisindeki programı çalıştırıyoruz.
*** Programı başlattıktan sonra srobot v1.69 dan sro ya giriş yapıyoruz.
*** Oyuna girdikten sonra programdaki crack yazısına bir kez basıyoruz.
*** ve home tuşuna basıyoruz ta ta skilleriniz unknown olarak gözükecektir fakat eski config dosyanıza sahipseniz bu skilleri uygulayacaktır imbue dışında sadece level 1 imbue skill uygular onun dışındaki imbue skilleri kullanmaz.

*** Bunları yaparken Net Framework 2.0 versiyonun yüklü olmasına dikkat edin ve açık durumdaki virüs progra mınızı belirli bir süre devredışı bırakın.

****Saygılar sunuyorum herkese kolay gelsin iyi oyunlar iyi eğlenceler

NOT: denenmiştir ve sonuç olumludur 3 farklı pc de

kardes gercejten ne programı bu:D bıde rapıd lınklerıne bakar mıısn hala oyunuyukluyemedık 9 uncuda hata verıor crc dıye

ii güzel gaza gelmişsin emek etmişsinde bilmeyenler yani ben :lol: için bi açıklama yaparmısn ne işe yarıor bu program

BOSPHORUS demiş ki:
bence kendide ne işe yaradığını bilmiyor

bu arada SAOL diyenleraçıklaya bilir onlar SAOL dediğine göre program hakkında bilgileri vardır,umarım
Ya Siz Ne Biçim Adamlarsınız Anlamıyorum Sizi..
Ne İşe Yaradığını Söyleyim..Bu ProgramLa Ücretli Botu Cracklıyabiliyorsunuz..
Sizin Gibi Yardımdan Anlamayan İnsanlar Bu Forumda Olduğu Müddetce İnsanın Paylaşım Yapmaya Bile Hevesi Kalmıyor...

pfffffff

Aileden
Tartısma anlamsız kesin artık ben anlattım bırakın
beğenmiyenlere gelince siz acında görelim madem bakalım nasıl olacak.

düzgün konuş senin karşında 10 yaşında çocuk yok ne biçim adamlar da ne demek rapıdden koymuşsun bi şey ne açıklama var ne de başka bir şey madem bir iş yapıyorsun adam gibi yap
KartezyeNX demiş ki:
BOSPHORUS demiş ki:
bence kendide ne işe yaradığını bilmiyor

bu arada SAOL diyenleraçıklaya bilir onlar SAOL dediğine göre program hakkında bilgileri vardır,umarım
Ya Siz Ne Biçim Adamlarsınız Anlamıyorum Sizi..
Ne İşe Yaradığını Söyleyim..Bu ProgramLa Ücretli Botu Cracklıyabiliyorsunuz..
Sizin Gibi Yardımdan Anlamayan İnsanlar Bu Forumda Olduğu Müddetce İnsanın Paylaşım Yapmaya Bile Hevesi Kalmıyor...

yaşın önemi yok merak etme ama programı kullanırsan bot u craklayınca ohhh enayi yptı biz kullanıoz dersinzz sizin içinizio bilrm ben Evil or Very Mad

sazanlık yapma 2 kişi konuşurken neyse
qker7 demiş ki:
yaşın önemi yok merak etme ama programı kullanırsan bot u craklayınca ohhh enayi yptı biz kullanıoz dersinzz sizin içinizio bilrm ben Evil or Very Mad

hacım bu macroo kasarken yazı yazmaya çalıştığında mesela yazı ekranında 1315464 fln koyuyo mu

Yukarı Alt