hmmm anladım o senin yerine tuşlara basıo ama saten bot afk olmak için =) saol

bu yazıyı edıtlesin
KartezyeNX demiş ki:
BOSPHORUS demiş ki:
bence kendide ne işe yaradığını bilmiyor

bu arada SAOL diyenleraçıklaya bilir onlar SAOL dediğine göre program hakkında bilgileri vardır,umarım
Ya Siz Ne Biçim Adamlarsınız Anlamıyorum Sizi..
Ne İşe Yaradığını Söyleyim..Bu ProgramLa Ücretli Botu Cracklıyabiliyorsunuz..
Sizin Gibi Yardımdan Anlamayan İnsanlar Bu Forumda Olduğu Müddetce İnsanın Paylaşım Yapmaya Bile Hevesi Kalmıyor...

pfffffff

Aileden
BOSPHORUS demiş ki:
bence kendide ne işe yaradığını bilmiyor

bu arada SAOL diyenleraçıklaya bilir onlar SAOL dediğine göre program hakkında bilgileri vardır,umarım
sende bunu editle !
o zaman ona gerek kalmaz ben editlerim ok

A

Anonymous

Guest
KartezyeNX demiş ki:
Ewt Arkadaşlar Beklenen Paylaşım Beklenen Kişiden Yani Benden(Gaza Geldim :lol: ) Geldi.!!!
Buyrun Linkimiz : http://rapidshare.com/files/45267473/Ac ... _Macro.rar

Açıklama : Softmod'un sürekli yenilenmesinden bıkanlar için yeni bir çözüm sunuyorum.
Program softmod dan alakasız olarak sadece srobotv1.69 un varlığına ihtiyaç duymaktadır.Srobot un crack lanmasını sağlamaktadır.Ancak softmod daki gibi zoom hack ve ekstra client açma gibi özellikler olmadan yani bildiğimiz paralı orjinal botun cracklanmasını sağlamaktadır.

*** Öncelikle altta linkte verdiğim dosyayı indiriyoruz ve içerisindeki programı çalıştırıyoruz.
*** Programı başlattıktan sonra srobot v1.69 dan sro ya giriş yapıyoruz.
*** Oyuna girdikten sonra programdaki crack yazısına bir kez basıyoruz.
*** ve home tuşuna basıyoruz ta ta skilleriniz unknown olarak gözükecektir fakat eski config dosyanıza sahipseniz bu skilleri uygulayacaktır imbue dışında sadece level 1 imbue skill uygular onun dışındaki imbue skilleri kullanmaz.

*** Bunları yaparken Net Framework 2.0 versiyonun yüklü olmasına dikkat edin ve açık durumdaki virüs progra mınızı belirli bir süre devredışı bırakın.

****Saygılar sunuyorum herkese kolay gelsin iyi oyunlar iyi eğlenceler

NOT: denenmiştir ve sonuç olumludur 3 farklı pc de
v1.69 un linkini verir misin?

teşekkürler güzel paylaşım lakin ben paralı bot alınmasından tarafım hele evd3e pinekleyen biriyseniz 1 credi ile kasar durursunuz akşama kadar pekte pahalı bişe değil paralı bot ama free sever arkadaşlar için güzel paylaşım emeğine sağlık

usta sımdı yenı surumu kuruzyoz yanı normal botu kuruyoz bunu çalıstırıyoz acba dogrumu anlamısım bı aydınlatırmsıın......

KartezyeNX demiş ki:
Ewt Arkadaşlar Beklenen Paylaşım Beklenen Kişiden Yani Benden(Gaza Geldim :lol: ) Geldi.!!!
Buyrun Linkimiz : http://rapidshare.com/files/45267473/Ac ... _Macro.rar

Açıklama : Softmod'un sürekli yenilenmesinden bıkanlar için yeni bir çözüm sunuyorum.
Program softmod dan alakasız olarak sadece srobotv1.69 un varlığına ihtiyaç duymaktadır.Srobot un crack lanmasını sağlamaktadır.Ancak softmod daki gibi zoom hack ve ekstra client açma gibi özellikler olmadan yani bildiğimiz paralı orjinal botun cracklanmasını sağlamaktadır.

*** Öncelikle altta linkte verdiğim dosyayı indiriyoruz ve içerisindeki programı çalıştırıyoruz.
*** Programı başlattıktan sonra srobot v1.69 dan sro ya giriş yapıyoruz.
*** Oyuna girdikten sonra programdaki crack yazısına bir kez basıyoruz.
*** ve home tuşuna basıyoruz ta ta skilleriniz unknown olarak gözükecektir fakat eski config dosyanıza sahipseniz bu skilleri uygulayacaktır imbue dışında sadece level 1 imbue skill uygular onun dışındaki imbue skilleri kullanmaz.

*** Bunları yaparken Net Framework 2.0 versiyonun yüklü olmasına dikkat edin ve açık durumdaki virüs progra mınızı belirli bir süre devredışı bırakın.

****Saygılar sunuyorum herkese kolay gelsin iyi oyunlar iyi eğlenceler

NOT: denenmiştir ve sonuç olumludur 3 farklı pc de

arkadasım cok saol guzelde nasıl oyuna gırıcez bununla onuda solaermısın Neutral

1.69 u nerden bulcaz cnm kardesim?

Onuda yazarsan en azından bi link koyarsan çok sevincem.Sen çalıstırabildin mi kulanıyomusun?

Yukarı Alt