BassHunter demiş ki:
drotalion demiş ki:
millet tartışma alanı değil bura.

Şimdi doğruya doğru, Aykırı TR bütün serverda çok kötü bir ün yapmış biri, bu tabiki konu dışı. Bu olaykızışmaya başlamasın, baştan uyarayım

pvp de yatıramıonuz diyemi kötü ün yaptım acaba benim kimseye bi zararım olmamıştır. pvp dışında :D
bir aralar Dragon Slayers diye bir guildteydim, Art_of_War unionunda. Orada adın çok geçiyordu...

drotalion demiş ki:
BassHunter demiş ki:
drotalion demiş ki:
millet tartışma alanı değil bura.

Şimdi doğruya doğru, Aykırı TR bütün serverda çok kötü bir ün yapmış biri, bu tabiki konu dışı. Bu olaykızışmaya başlamasın, baştan uyarayım

pvp de yatıramıonuz diyemi kötü ün yaptım acaba benim kimseye bi zararım olmamıştır. pvp dışında :D
bir aralar Dragon Slayers diye bir guildteydim, Art_of_War unionunda. Orada adın çok geçiyordu...
AYKIRI_TR chari cok el degistirdi suanki sahibini kast ettigini sanmiyorum.

talip123 demiş ki:
aeonxxx araptır alez insanlara bilmediğin bi konu hakkında yalan söyleyemezsin ve AYKIRI_TR oacificteki en saygın çarlardan biridir bide birol_efe nin beni zerkle yatıramıo dediği ss beni çok güldürdü daha 1 skill in yarısını yiyor ve 9 k hp kalıor diğer yarısında artık ne olacağını tahmin etmek o kadarda zor deil sanırım bütün pacific server ına ii kasılmalar
sen kaç kere bi glavienin ilk skili ''85dönmesi'' yaptığını gördün bu1
80lv skili+76 skilini yaptıktan sonra bunu yaptığını anlayamamışsan sro yu ören ilk önce sonra yorum yaz :wink1:
bilmediğim insanın ilk skill olarak '85dönmesi' yapmayacağını nerden biliyorum o zaman..!! :wink1:

yeonyang demiş ki:
drotalion demiş ki:
BassHunter demiş ki:
AYKIRI_TR chari cok el degistirdi suanki sahibini kast ettigini sanmiyorum.
yeonyang senin gibi kesmediği uniqueleri kestim die yalan atan birine inanmamı beklemiyosun dimi :?: :!: :wink1:

- Resim Silinmiş.

aeonxxx un dediğine göre rev6 da sadece lvller yanlış gösterilebilir..!!
gördüğünüz gibi vu arkadaş kesmediği uniqueleri kestim die keklemeye çalışıyoo..!!
böle amatörce bir davranışa 'buna anca bebeler inanır' diyerek geçiyorum...!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bebe diyene bak kestigim uniquelerin ss´lerini göndermedimmi? rev6da yazdigi gibi 5 unique deilde 7+ delmiydi?
hem sanane istedigimi yazarim! senin imzandaki TheBLaCkLiSt tanitimi noluyo sen o guild rezil oldugu icin terk etmemismiydin?

alez demiş ki:
talip123 demiş ki:
aeonxxx araptır alez insanlara bilmediğin bi konu hakkında yalan söyleyemezsin ve AYKIRI_TR oacificteki en saygın çarlardan biridir bide birol_efe nin beni zerkle yatıramıo dediği ss beni çok güldürdü daha 1 skill in yarısını yiyor ve 9 k hp kalıor diğer yarısında artık ne olacağını tahmin etmek o kadarda zor deil sanırım bütün pacific server ına ii kasılmalar
80lv skili+76 skilini yaptıktan sonra bunu yaptığını anlayamamışsan sro yu ören ilk önce sonra yorum yaz :wink1:
bilmediğim insanın ilk skill olarak '85dönmesi' yapmayacağını nerden biliyorum o zaman..!! :wink1:
bana boş boş hikayeler anlatma velet yok önce 80 skilli sonra 76 skilli bilmem 85 skilli ss de herşey açık 80 skillinin yarısını yiyo ve 13 k birol_efe ye girio geride sadece 9 k hp kalıo... yoksa sizde her basışta 15k hp basan potlardanmı var sözde o skilleri yiyipte ayakta kalıo neyki bu boru mu? :D bide daha 70 lvlerde sürünüyon bana dionki oyun öğren :D

millet, tartışmaya devam etmeniz kaydıyla, konu kilitlenecek ve tartışmaya katılan herkes uyarı alacaktır, size sakin olmanız konusunda 2. sözlü uyarıyı yapıyorum, anlayışlı olun lütfen.

drotalion demiş ki:
millet, tartışmaya devam etmeniz kaydıyla, konu kilitlenecek ve tartışmaya katılan herkes uyarı alacaktır, size sakin olmanız konusunda 2. sözlü uyarıyı yapıyorum, anlayışlı olun lütfen.
bunların açtığı bu konuda bunlara son cevabımı yazıyorum... çünkü cvp vermeyince coşuyolar :think:

talip123 demiş ki:
alez demiş ki:
talip123 demiş ki:
bana boş boş hikayeler anlatma velet yok önce 80 skilli sonra 76 skilli bilmem 85 skilli ss de herşey açık 80 skillinin yarısını yiyo ve 13 k birol_efe ye girio geride sadece 9 k hp kalıo... yoksa sizde her basışta 15k hp basan potlardanmı var sözde o skilleri yiyipte ayakta kalıo neyki bu boru mu? :D bide daha 70 lvlerde sürünüyon bana dionki oyun öğren :D

hadi bee yine çok fena sallamışın hee :mrgreen:
zerkle yatıramadın yediremiyon dimi :lol:
ortalık kızıştı bi fıkra anlatmak isterdim ama :twisted: boşver sonra anlatırım :mrgreen:

(bu konuda artık aFk yim...)

ortada kendin koyduğun ss var :wink1: o ss e bakarak kimin taıp yatmadığını o ss i gören arkadaşlar anlar(tabi oyunun halinden iyi anlayan biri ise)

yav LyMacSau senin PwP de Ne Derdin Vardır Ben Onu Anladım Ben Yattımda Yattım Diorm Setime Shieldime Rağmen Ama Senin Dayınmıdır Ne dir bi yattımı ayağı velveleye veriyorsun ona kalırsa dayınmıdır ne dir ironwall+ snow çekersem zerkle kesemez bende bi gün öle koyim extraloob a rezilmi edeyim yatan yatmıştır yatmicak çar yoktur ben mesela cleric wiz lerden tek yiyorum bunuda gayet rahat söliyebiliyorum siz yani 1 vs 1 de kesilmişiniz kesmişsiniz ne büytüosunuz şimdi pwp de gülşen belli bi noktadan sonra kesti die beni +9 lu rezalet die extraloob a mı koyması gerek

bn sana katılıyorum. yatırır yatıramaz haklısın. bu nitrosa noluyo bn onu çözemedim. bn burda aeonxxla kardeş kardeş kapışıyodum :D bi baktım bi sazan konuya daldı konuyo saptırdı buralara kadar çekti :S

aeonxxx demiş ki:
Birincisi evet ben Türk değilim! Ben Türkiye de yaşıyorum.Asıl ırkım Araptır! Arap olmak bir suç mu ? Eğer öyleyse sen ırkçı ve faşist birisin!
2 incisi yatıramadığımı nerden çıkardın?:o o sadece 1 skillin ss i :lol: hatta yarım skillin ss i :lol:Birol_Efen nin HP sine bakarak skillin geri kalan kısmında yattığını tahmin etmek pek zor olmayacaktır :lol:
Sen hala bizi karalmaay dewam et kolpaaa :D BU ss lerle anca senin yşındaki bebeleri kandırırsın :lol:
doğru söyluyooon anca bebeler :headbang:

Yukarı Alt